Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří Pomeje starší se snaží vymyslet, jak zkrachovalého producenta zbavit závislosti, jeho stále ještě manželka Andrea Pomeje mlčí a nejeví o Jirkův zdravotní stav sebemenší zájem. Nyní Expresu prozradila proč. Má svých problémů prý víc než dost!

Je Andrea Pomeje tak bezcitná, nebo nad Jiřím Pomejem jen definitivně zlomila hůl? Když jsme se jí v pondělí zeptali, zda věděla, že byl otec její dcerky Aničky dva dny nezvěstný, téměř ji to nezajímalo. Jen nám stroze napsala, že neví, protože byla pryč.

„S Pavlem jsem nemluvila, ani s jeho tátou či mámou. Nemluvím s nikým, ani s Jirkou. Ten se mi dlouho neozval. Sama od sebe mu nevolám, on mi nevolá taky. Spolu teď nekomunikujeme,“ sdělila nám Andrea s tím, že svých problémů má sama dost.

„Mám toho moc a není mi z toho stresu dobře. Mám tu malou a řeším za Jirku jeho dluhy. Ať se jde léčit, ať se může chovat jako táta, a ne všem přidělávat jenom starosti,“ vzkazuje Pomejemu Andrea.

Zeptali jsme se, zda myslí dluh na bydlení, který jí Pomeje měl zanechat, ačkoliv peníze na nájem mu dávala, akorát on jej neplatil.

„Ten už jsem uhradila,“ sdělila nám Andrea. A co bianko směnky, které během manželství s Pomejem zaslepená láskou podepisovala? Na toto téma již neodpověděla. Nechci to řešit veřejně,“ uzavřela Andrea Pomeje.

Zajímavé je, že směnky během manželství s Pomejem musela podepsat i tragicky zemřelá Iveta Bartošová. Ta se z dluhové pasti dostala tak, že kývla na vystoupení v Banco Casinu Pavla Páska, kde měla podle původní domluvy zazpívat dvě písničky na playback, ale právě Pásek ji přiměl zazpívat Tři oříšky pro Popelku naživo, ačkoliv všem přítomným bylo jasné, že Iveta není v takovém stavu, aby si mohla dovolit takové vystoupení.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 14. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Cože
  23
 • Haha
  20
 • Tvl
  20
 • Super
  14
 • Sladký
  10
Komentáře