jít naiDNES.cz

Přispěchá Andrea nemocnému Jiřímu na pomoc? Okolnosti se změnily, říká

Bude Andrea i tentokrát stát po Pomejeho boku? | foto: koláž expres

Dozvěděla se Andrea Pomeje krutý verdikt? Vypadá to tak. Zatímco ještě před týdnem nemohla otci své dcery přijít na jméno, dneska je skoupá na slovo a říká: Všechno jde stranou!

Když počátkem letošního roku Jiří Pomeje podstoupil operaci hrtanu a nechal si voperovat takzvaného slavíka, vypadalo to, že si svým rozhodnutím zachránil život. I jeho žena Andrea mluvila o tom, že je Pomeje zcela zdráv a měl by se místo popíjení se svými kumpány začít porozhlížet po nějaké slušné práci.

Spor rodičů malé Aničky se rozjel na takové obrátky, že Andrea začala v posledních týdnech veřejně mluvit o dluzích, které jí měl zkrachovalý producent zanechat. A nejen to! Dokonce otevřeně mluvila o jeho problémech nejen s alkoholem a prášky, ale i o tom, jak vyhrožoval sebevraždou.

Sama přiznala, že mu v závěru vztahu přestala věřit, protože z jeho strany šlo jenom o gesta a pokus o manipulaci s okolím, od kterého vyžadoval pozornost a pocit sounáležitosti.

Nyní je ale vše jinak. Médii totiž proběhla zpráva, že Pomeje má znovu rakovinu, která tentokrát napadla jeho kosti, čímž mu způsobila bolesti a zlomenou kyčel.

Andrea, jak se zdá, diagnóze věří.

Když jsme se jí zeptali, zda o jeho nemoci věděla, byla skoupá na slovo. „Teď jde všechno stranou,“ sdělila nám Andrea s tím, že se rozhodla neposkytovat žádné rozhovory, ačkoliv v posledních dnech dávala jeden za druhým a rozhodně ani jeden z nich nevyzněl pro Jirku pozitivně.

„Okolnosti se změnily,“ dodala jen stroze a již neodpověděla, zda se půjde podívat za otcem své dcerky do nemocnice, nebo ne.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 28. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  36
 • Tvl
  34
 • Super
  17
 • Trapas
  17
 • Haha
  16
 • Sladký
  9
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře