jít naiDNES.cz

Andrea Pomeje nesmí za Jirkou. Jeho rodina si nepřeje, abych ho rozrušovala, tvrdí

Proč Andrea Pomeje nesmí navštívit svého muže? | foto: Koláž Expresu

O zdravotním stavu svého muže se musí dozvídat z médií. Andrea Pomeje totiž stále nemá přístup k otci své dcerky Aničky. Podle informací Expresu si jeho tatínek stále nepřeje, aby ho jeho snacha navštěvovala. Té dokonce prý neprozradili tajné heslo, kterým se každý návštěvník musí identifikovat!

Téměř dva měsíce leží Jiří Pomeje v Nemocnici Na Pleši, kam ho nechal ze střešovické nemocnice převézt jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek. Ten také za Pomejeho platí tučný měsíční účet ve výši 40 tisíc korun, aby měl jeho na smrt nemocný kamarád nadstandardní servis.

A právě ten pravidelně informuje veřejnost o zdravotním stavu charismatického herce, kterému na konci loňského roku lékaři diagnostikovali rakovinu kostí. A byl to právě Pavel Pásek, který před několika dny informoval, že po svém návratu z dovolené v Mexiku se při pohledu na Pomejeho doslova zhrozil, protože razantně zhubl.

„Jirka si ani neuvědomil, že zhubl. Je tam spokojený, na nic si nestěžuje a těší se, že ho tam dají do kupy a on odtamtud vypadne,“ tvrdí Pásek. Podle něj to ale není možné.

„Člověk by řekl, že ani nemusí být v nemocnici. Ale musí. Dostává potřebné kapačky a pořád kolem něj někdo lítá. Je už moc slabý, pohybovat se může jen stěží, takže čtyřiadvacetihodinovou péči vážně potřebuje,“ dodal Pásek Blesku.

Zatímco Pomejeho dlouholetý mecenáš a kamarád Pavel Pásek k němu má neomezený přístup, jeho vlastní žena ho již řadu měsíců neviděla. Podle informací Expresu si jeho rodina nepřeje, aby tam Andrea jezdila. To nám potvrdila sama dýdžejka.

„O změnách jeho zdravotního stavu bohužel nic nevím,“ sdělila nám Pomeje, která se nás snažila přesvědčit o tom, že informace o zákazu vstupu do nemocnice jsou dezinformace a že s rodinou je v kontaktu. Když jsme se jí ale zeptali, zda to znamená, že Jirku již navštívila, svým prohlášením naše informace potvrdila.

„Chtěla jsem několikrát, myslela jsem si, že by mu to udělalo radost, ale po konzultaci s rodinou jsme se shodli, že by ho to mohlo rozrušit. A mně nezbývá nic jiného než to respektovat,“ dodala Andrea Pomeje, která se s Pomejem rozešla před rokem, když se po návratu z nemocnice vrátil do starých kolejí a pravidelně se vracel domů opilý.

„Všichni moc dobře vědí, co všechno jsem pro něj udělala. Já sama jsem přesvědčená, že kdybych se předtím o Jirku 24 hodin nestarala, tak ten průběh nemoci byl mnohem horší už tenkrát. Byla jsem každý den v nemocnici, vydělávala, starala se o malou, platila jeho dluhy. Taky všichni moc dobře vědí, co se tady pak dělo, když se vrátil zdravý, bez nemoci. Nemusela bych se nikoho ptát a klidně za ním jet, jenže jsme od sebe skoro rok. A jde mi fakt jen o to, aby byl v pořádku a netrápil se. Pokud si rodina, která teď u něj je, myslí, že by ho moje návštěva psychicky rozhodila, musím to respektovat. Hlavně kvůli němu. A na nějaké rozloučení vůbec nechci pomýšlet. Ale někdy je mi z toho smutno,“ uzavřela Andrea.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:02 24. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  35
 • Super
  17
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat