jít naiDNES.cz

Jiří Paroubek se rozvádí, jeho jediný syn se ženil. Svatba za čtvrt milionu a bez Petry

Svatba Jiřího Paroubka mladšího byla velmi veselá. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Zatímco bývalý předseda vlády Jiří Paroubek řeší nepříjemný a hlavně mediálně sledovaný rozvod se svou stále ještě manželkou Petru, jeho syn Jiří má mnohem radostnější záležitosti na starost. V sobotu odpoledne řekl ano své dlouholeté partnerce Tereze. I on měl ale důvod ke smutku. Svůj nejšťastnější den totiž nemohl trávit se svou nemanželskou dcerkou Viktorií.

Jiří Paroubek mladší se po osmi letech konečně rozhoupal a pojal svou partnerku Terezu za manželku. K svatbě došlo přesně rok po zásnubách. „Zásnuby byly neplánované a velmi spontánní. Prstýnek jsem kupoval přímo v Chorvatsku, takže byl spíš symbolický,“ svěřil se Expres.cz Paroubek mladší, který se k tomu to kroku odhodlával již delší dobu.

A zatímco zásnuby byly spíš skromnější, na svatbě se nešetří. „Svatbu jsme si se snoubenkou platili z ušetřených peněz. Rodiče přispívali jenom částečně. Měli jsme přibližně 120 hostů a stála nás 250 tisíc,“ prozradil Jiří Paroubek mladší, který měl se svou nastávající od začátku rozdělené úkoly.

„Tereza se starala o organizaci a výzdobu, já o jídlo, pití a zábavu,“ vysvětlil nám otec dnes již desetileté Viktorie, kterou má ze svého předešlého vztahu s Kristýnou Kumorovou. A ačkoliv na svatbě bylo téměř 120 lidí, dcerka chyběla. „Bohužel mi to neumožnila,“ vysvětlil nám Paroubek mladší.

Radost mohl mít alespoň z toho, že se sešli oba jeho rodiče, kteří spolu dokonce seděli u jednoho stolu. „Rodiče se moc těšili a seděli s námi a svědky u jednoho stolu. Maminka mě vedla k oltáři. Petru jsem nezval,“ uzavřel Jiří Paroubek mladší, který hlavně doufá, aby ho nepotkal stejný osud jako jeho slavného otce, kterého čeká druhý rozvod a bitva o majetek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 8. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  36
 • Trapas
  19
 • Haha
  16
 • Tvl
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz