Jiří Mádl pro Expres: Přítelkyni nemám, ale prozradím, na co by mě mohla sbalit

Sympatický herec Jiří Mádl (32) začal fušovat i do režisérského řemesla, proto neví, kam dřív skočit. Nemá moc volného času, proto se není čemu divit, že nemá ani čas na lásku. Ale sám by se vztahu nebránil. V rozhovoru pro Expres prozradil, na co by se nechal sbalit.

Herec Jiří Mádl se proslavil rolí v komedii Snowboarďáci, kde po boku Vojty Kotka chtěl získat lásku svých snů. A jak to má vlastně v soukromém životě? „Nemám přítelkyni,“ práskl na sebe Jirka, který byl dlouho spojován třeba s herečkou Evou Josefíkovou. Jaký s ní má teď vztah?

„Já vycházím dobře se všemi svými bývalkami. No, mimo jednu. S Evičkou Josefíkovou zrovna dobře,“ prozradil Expresu.

Jenže teď hlavně kvůli práci nestíhá řešit svůj soukromý život. Dotočil film Na střeše, kde měl hrát zesnulý Jan Tříska, a teď se chystá na další snímek: Vlny.

Nekouká alespoň kolem sebe, jestli by ho nějaká holka zaujala? Nebo by se snad nechal rád sám sbalit?

Jirka na sebe prásknul, na co by ho holka mohla sbalit.

Jirka na sebe práskl, na co by ho holka mohla sbalit.

„Já vlastně nevím, já se zamyslím. Je to tak, že člověk často najde někoho v práci nebo z nějakého okruhu přátel. Myslím si, že vám asi návod nedám, manuál na mě není,míní.

A co třeba seznamování po sociálních sítích, které dnes mezi lidmi frčí? Nebo má jiné nápady na seznámení?

„To asi ne. Možná kdyby mi poslala nějaké dobré jídlo, tak se rozmyslím. Přes vaření by mě utáhla. Jídlo posílejte, já si to vyzvednu třeba na Kavkách,“ řekl Jiří se smíchem.

Sám ale přiznává, že ho na internetu fanynky dost uhánějí a ne vždy je to jen ve slušných mezích. Dokonce už dostal i lechtivé fotky. „Posílají a hodně. A co mi píšou? Je to tak různorodé, že se to asi těžko dá říct všechno. Přišly mi i choulostivé zprávy, ale o tom bych se bavit nechtěl,“ uzavřel vyprávění Mádl.

Ten na svou osudovou lásku čeká, vztahu by se nebránil, ale nechce jít do něčeho po hlavě, když tomu nebude sám věřit. Ale fanynky, zatím máte šanci.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat