jít naiDNES.cz

Macháček a jeho kapela se vloupali do baru, všichni skončili na záchytce

Kapela Mig 21 se po koncertě vloupala do restaurace a obsluhovali se tam sami. | foto: Facebook/Mig 21

Kapela MIG 21 koncertovala ve čtvrtek v Havířově a byl to evidentně bujarý večírek. Členové skupiny skončili totiž na záchytce a později i na policejní stanici. Informaci přinesl moravskoslezsky.denik.cz.

Policie vyšetřovala vloupání do restaurace, trestného činu se tam dopustili členové kapely MIG 21 po čtvrtečním koncertě v místním klubu Stolárna.

Po něm kapela odjela do penzionu Amerika, kde se konala bujará oslava jednoho ze členů kapely a jelikož restaurace v penzionu už byla zavřená, členové MIG 21 se do pohostinství vloupali a začali se jednoduše obsluhovat sami.

V pátek nad ránem vyjeli policisté na základě oznámení o údajném vloupání do objektu. Na místě zjistili, že šest mužů vniklo násilím bez vědomí majitele do prostor restaurace. Všichni byli na místě zadrženi,“ sdělila Deníku krajská policejní mluvčí Daniela Vlčková.

Macháček a jeho banda tak potvrzují svou pověst, která jejich řádění předcházení, ostatně ani pro samotného Jiřího to není první úlet.

Před několika lety plnil první strany jeho výstup na festivalu ve Varech, kdy se nad ránem a hodně podroušen válel s Geislerovou a Vilhelmovou v místní řece, před nedávnem si ho zase opilého natáčel romský taxikář a z videa vznikl výstup, který bavil všechny mnoho dní.

Jaké vznikly škody majteli vypité restaurace se doposud neví, ani to, jak dlouho byl celý MIG 21 na záchytce. Podrobnosti zjišťujeme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:18 29. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  91
 • Trapas
  64
 • Haha
  26
 • Tvl
  21
 • Sladký
  17
 • Cože
  16
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře