jít naiDNES.cz

Tangová show Jiřího Macháčka: Otíral se do nich a pak je slastně čichal

Jiří Macháček si na párty užíval dámské kalhotky a rovnou si s nimi otřel i pot z tváře. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Včerejší párty FTV Prima zůstane ještě dlouho v paměti nejen všech zúčastněných, ale i čtenářů společenských plátků! Roman Šebrle se odvázal tak, že zapomněl, že má manželku, a Jiří Macháček (52) si zase střihl kalhotkové číslo a jako kouzelník Pokuston z klobouku vytáhl dámské krajkové kalhotky, s nimiž si nejdříve otíral pot a později k nim slastně čichal.

Dlouhá noc? Takový byl večírek, který následoval po tiskové konferenci FTV Prima. Alkohol tekl proudem, bujará zábava a tanec, to vše rozproudilo večer tak, že se někteří přímo utrhli ze řetězu a utržení zůstali až do ranních hodin.

Jiří Macháček měl zábavu podpořit hudebním doprovodem, a tak to na akci rozbalil se svou kapelou. Byl to ale parný večer a tropy už takřka měsíc sužují pražskou metropoli, a tak umělci začalo být po chvíli horko, že z něj doslova lilo.

Když pak přišlo na oblíbený hit „Kalhotky si sundej“, Jiří Macháček tajemně vytáhl krajkové kalhotky, které nepřilétly z publika, ale měl je schované u sebe. „Rekvizity“ okamžitě využil k setření potu z tváře, který zpěváka musel velmi obtěžovat. 

Poté, co se jimi pořádně utřel, pokračoval Jiří se show k písni a ke kalhotkám začal slastně čichat. Celé to zřejmě mělo působit vtipně a sexy.

Jiří Macháček rozhodně nebyl jediný, kdo se na párty takto odvázal. Ještě víc pozornosti na sebe upoutal Roman Šebrle, který pod vlivem zcela zapomněl na to, že má „doma“ manželku.

Během noci obluzoval na parketu pohledné dámy, až s jednou opustil prostor a venku se s ní začal muchlovat.

Poté, co přijelo pro Šebrleho taxi, odjeli spolu neznámo kam.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 2. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  65
 • Haha
  20
 • Super
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  14
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat