jít naiDNES.cz

Opilého Macháčka si natáčel romský taxikář. Scénka lepší než ze Samotářů!

Populární herec Jiří Macháček je hvězdou zbrusu nové show! Ví o tom ale vůbec? Po cestě z pitky ho v podroušeném stavu natočil taxikář a zároveň amatérský režisér vlastního pořadu s názvem V.I.P taxík. Video potom pověsil na net a je z toho hit.

Skoro to vypadá, jakoby si Jiří Macháček chtěl zopakovat svou roli ze Samotářů. V kultovní komedii hrál věčně zkouřeného stěhováka, který svými psychedelickými řečmi děsil ty, které rozvážel.

Uběhlo šestnáct let, a Macháček zase baví národ zevnitř auta. Tentokrát je ale sám za sebe, pod parou a (naštěstí) na místě spolujezdce.

Fotogalerie

Po cestě z večírku ho totiž nabral taxikář Michael, který zároveň natáčí amatérskou show V.I.P. taxík. Většinou si cíleně zve romské celebrity - Macháček byl zřejmě náhodným úlovkem.

„Já vás vezu už po několikáté, pro mě je to velká čest, že vás budu mít na videu,“ lichotí herci řidič, zatímco ten se jen zběsile směje: „No hlavně, jestli si pamatuješ, kam jet, protože já třeba vůbec nevím!“

Řidič se nenechá odradit stavem svého hosta a snaží se s ním vést rozhovor: „Který váš film byl nejlepší?“ ptá se. „Každej!“ vykřikne neskromně Macháček. Vzápětí oba muži začnou zpívat romský hit hrající z rádia, hvězda nadšeně tleská a usmívá se jak měsíček na hnoji.

Řidič několikrát opakuje, že celou věc natáčí, a že jde o internetový pořad. Je tedy jasné, že herec o všem věděl. Otázkou ale zůstává, jestli si to vzhledem ke svému stavu vůbec pamatuje.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 12. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  311
 • Trapas
  139
 • Haha
  67
 • Tvl
  64
 • Sladký
  48
 • Cože
  43
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře