jít naiDNES.cz

Jiří Mádl se mění před očima. Přirovnávají ho ke slavnému raperovi či Řepkovi!

Mádl se mění před očima kvůli roli. | foto: Koláž ExpresuProfimedia.cz

Vizáž kvůli roli nemění jenom hollywoodské hvězdy, ale i tuzemští herci. Své o tom ví i Jiří Mádl. Ten totiž momentálně prochází proměnou. A to velmi drastickou!

Holátko ze Snowboarďáků je již dávno pryč. Fanynky Jiřího Mádla se musí smířit s faktem, že oblíbený herec letos v říjnu oslaví Kristova léta a už dávno není žádné mládě.

Kvůli roli v chystaném filmu Petra Zelenky se ale změnil doslova k nepoznání.

„Vousy puštěny, kouty vyholený a můžeme začít,“ okomentoval snímek Mádl, který sice patří mezi největší fešáky českého stříbrného plátna, na fotografii ale působí dost zpustlým dojmem.

Toho si všimli i jeho kamarádi, kteří ihned začali jeho novou vizáž komentovat.

„Vypadáš jako Kato z Prago Unionu,“ trefil se hned napoprvé Michal Černý. Mádl totiž přiznal, že postava, kterou ztvárňuje, je právě Adamem Svatošem, jenž dříve působil jako Deph v legendárním Chaozzu, inspirovaná.

Julián Záhorovský v Mádlovi poznal ale jinou slavnou osobu. „Jsi jak Řepka. Až se bude točit film o tom bouřlivákovi, máš jistou roli,“ napsal bývalý finalista SuperStar a Mádlův dlouholetý kamarád.

Pokud by se o Řepkovi přece jenom někdy nějaký film chystal, spíše by nás zajímalo, než kdo ztvární Řepku, kdo vezme roli Kateřiny Kristelové.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat