Laštovka z Ordinace byl posmutnělý. Spekuluje se o sebevraždě, řekl nám jeho kolega

Náhlá smrt Jiřího Laštovky je obestřena tajemstvím. Ačkoliv nikdo přesně neví, proč teprve devětatřicetiletý herec, který měl dvě děti, zemřel, již kolují spekulace. Mluví se dokonce i o sebevraždě!

Smrt Jiřího Laštovky byla velmi nečekaná. Herec, kterého diváci mohli znát nejen z Ordinace v růžové zahradě, Dokonalého světa nebo Policie Modrava, ale především z televizních reklam, kterých natočil desítky, neoslavil ještě ani čtyřicáté narozeniny. Jeho přátelé informacím o jeho smrti zprvu nemohli uvěřit.

Nikdo pořádně neví, co se stalo. „Kolují fámy. Nejde o nic potvrzeného. Říká se, že mělo jít o sebevraždu,“ svěřil se nám jeden z jeho kolegů a bývalých spolužáků.

Těmto spekulacím nahrává i vyjádření dramaturgyně divadla Minor Petry Zichové. „Jiří Laštovka působil v divadle Minor jako herec od roku 2004 a ztvárnil zde řadu nezapomenutelných rolí jako např.: Vinnetoua, kouzelníka v Neználkovi, Jima Hawkinse z Ostrova pokladů či nejmladšího hocha z Klapzubovy jedenáctky. Byl skvělým komikem, parťákem plným energie, kterého měl každý rád. Naposledy hrál v Minoru před dvěma týdny v inscenaci Hon na Jednorožce. Některým kolegům přišel posmutnělý,“ sdělila TN.cz.

Jeho přátelé na něj ale vzpomínají jinak než jako na posmutnělého herce. „Byl to hrozně milý a optimistický kluk. Měl dvě děti. Teď by jim mělo být kolem deseti let,“ popsal nám jeho kamarád.

Ať už byla příčina jeho náhlého úmrtí jakákoliv, po talentovaném herci zůstaly dvě malé děti, které měl s umělkyní Adélou Laštovkovou Stodolovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:08 10. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Tvl
  21
 • Super
  19
 • Haha
  16
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
Komentáře