Langmajer se začal svlékat na jevišti a všem poskytl výhled pod své kalhoty

23. března 2016
Na veřejnosti působí jako pořádný morous, kvůli roli je ale schopný udělat doslova cokoliv. Herec Jiří Langmajer, miláček tisíce žen, se totiž pořádně odvázal a ukázal, co nosí pod kalhotami.

Role šitá na míru. Tak působí angažování Jiřího Langmajera v chystaném muzikálu Ať žijí duchové. Miláček dívčích srdcí si totiž střihne roli lascivního režiséra, který se snaží poplést hlavu hned několika dívkám najednou, a je proto ochotný udělat doslova cokoliv.

Jak jeho role velí, Langmajer musí v jednu chvíli dokonce svléknout kalhoty a předvést se ve spodním prádle.

Toto je pohled, po kterém touží všechny jeho fanynky.

Toto je pohled, po kterém toužily všechny jeho fanynky.

A přestože mladé herečky mají ve scénáři před režisérem nařízen úprk, Langmajer je naopak silně přitahuje. Idol Dívčích srdcí několika generací Jiří Langmajer sice za necelé tři měsíce oslaví půlstoletí, ale o své pověstné lišáctví, kterému v minulosti jistě podlehla nejedna dívka, stále nepřišel.

A svůj dar zapůsobit na každou ženy v okruhu kilometru čtverečního může konečně použít, aniž by hrozilo, že si na něj doma posvítí herečka a jeho partnerka Adéla Gondíková. Ta totiž v muzikálu také účinkuje, takže ho má celou dobu pro jistotu pod dohledem.

Ostatně že Langmajer i jako chlípný režisér bude kouzelný a neodolatelný je zřejmé z následující fotogalerie.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 21. července 2016. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
Komentáře