jít naiDNES.cz

Největší kočka večera: Langmajera na premiéře filmu zastoupila dcera Julie

Herce Jiřího Langmajerová na premiéře zastoupila krásná dcera Julie. | foto: Profimedia.cz

Byť je jeho hlavní hvězdou, na premiéru filmu Přes prsty Jiří Langmajer nedorazil. Zastoupila ho ale půvabná a lehce výstřední zrzka. Řeč je o dceři Julii, kterou má oblíbený herec z minulého manželství. Do Lucerny ji doprovodil přítel a po celý večer zářila jako sluníčko!

Nebývá zvykem, aby jedna z hlavních tváří filmu nepřišla na slavnostní premiéru. Přesto se Jiří Langmajer včera v Lucerně, kde světlo světa spatřil film Petra Kolečka Přes prsty, neukázal. Zároveň za sebe ale poslal náhradu.

Tou byla jeho dcera Julie. Jednadvacetiletá dáma na premiéru filmu, ve kterém se krátce objevila také, dorazila v doprovodu svého přítele. Dali si skleničku vína a ochotně zapózovali fotografům.

Je třeba říct, že Langmajer může být na svou dceru mimořádně pyšný. Julie, která se svými dlouhými zrzavými vlasy není k přehlédnutí, je totiž mimořádná kočka.

Otázkou jen je, co asi táta říká na její piercing v nose.

Na premiéru si Julie přivedla přítele.

Na premiéru si Julie přivedla přítele.

Julie je jedna ze dvou Langmajerových dcer. Jak ji, tak i starší a neméně půvabnou Terezu má herec s exmanželkou Kamilou. S tou už ale nějaký čas není. Teď jeho srdce patří Adéle Gondíkové, se kterou se počátkem prázdnin velkolepě vzali. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat