Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kvůli slávě rodičů jsme to jako děti neměly snadné, přiznaly dcery Langmajera a Gondíkové

  Děti slavných rodičů to většinou v životě nemají moc jednoduché. Místo ušlapané cestičky se už odmala musí vypořádávat s popularitou svých rodičů, což potvrdily i dcery Jiřího Langmajera (55) a Adély Gondíkové (48).

  Herec Jiří Langmajer si na premiéru filmu Po čem muži touží 2 přivedl rovnou celou delegaci. Mladá krev ho prý hodně inspiruje a v dcerách, dokonce i v té nevlastní, má tu největší oporu.

  „Říkám jim, že jsou jako tři sudičky. Jsem rád, že přišly se mnou, protože jsem rád v jejich společnosti,“ říká dojemně před kamerou charismatický herec.

  I na holkách bylo vidět, jak si chvíle s tátou, byť pro jednu je nevlastní, užívají, nechávaly se fotit, chichotaly se na všechny strany a vůbec jim nevadilo, že jsou také středem pozornosti. 

  Jaké je to dívat se na filmy, kde hraje jejich otec?

  „Má to své výhody i nevýhody, ale většinou je to fajn,“ smály se dívky, které si užívaly i pozornost fotografů a kamer.

  Na premiéru snímku Po čem muži touží 2 dorazily také dcera Adély Gondíkové Nela Brousková (vlevo) a dcery Jiřího Langmajera Julie a také Tereza.

  „I když je to občas dost oslňující kvůli bleskům, tak to jednou začas není špatné,“ dodaly nadšeně „Langošovy“ dcery Julie a Tereza dohromady s dcerou Adély Gondíkové a Ondřeje Brouska Nelou Brouskovou.

  Samy přiznaly, že mít známé herce za rodiče není zrovna výhoda, chození po slavnostních premiérách a užívání si sice vypadá na první pohled jako skvělá zábava, ale ne každý je tím dvakrát nadšen. Především jejich dětství občas narušila sláva rodičů.

  Na premiéru snímku Po čem muži touží 2 dorazila také Julie Langmajerová.

  Na premiéru snímku Po čem muži touží 2 dorazila také Tereza Langmajerová.

  „Když jsme byly malé, bylo to stokrát horší, teď ale s tátou skoro nikam nechodíme. Jdeme, když máme chuť, už si to umíme užít jinak,“ smály se všechny tři již dospělé dámy, na které mohou být Adéla, Ondřej i Jiří rozhodně pyšní.

  Všechny se jim povedly jak co do krásy, tak do vychování, rozhodně ani jedna nepatří mezi to, čemu se dříve hanlivě říkalo „zlatá mládež“, sice si rády užily chvilkovou pozornost médií, ale táta je přece jen táta a je to hlavní hvězda, takže se po chvíli stáhly, aby měl prostor.

  Když Jiří Langmajer na premiéře svého filmu dával rozhovory novinářům, neustále po očku všechny tři dívky kontroloval, zda je s nimi vše v pořádku. Než si šel odbýt své pracovní povinnosti jako focení se před promítáním, měl naspěch nejprve k nim, aby se ujistil, že jim nic nechybí, a teprve pak mohl s klidným srdcem odkráčet za svým publikem.

  Ostatně vše, co se na premiéře i na afterparty stalo, včetně toho, jak byly „Langošovy“ holky roztomilé, jsme vám shrnuli v našem novém Podcastu K + K.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 19. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   16
  • Haha
   9
  • Trapas
   9
  • Tvl
   5
  • Cože
   4
  • Sladký
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...