Polámaný Jiří Langmajer boří Instagram: Měsíc natáčel v Thajsku, Adéla po něm doma teskní

4. prosince 2021
Herec Jiří Langmajer (55) je na Instagramu jen chvíli, ale už ho přímo ovládl. Nebojí se ukázat vše, co se v jeho životě děje nejen ze soukromí s manželkou Adélou Gondíkovou (48) či obnažené tělo, ale teď také dokumentoval vše, co se dělo při měsíčním natáčení v Thajsku. Kam se hrabou jiní influenceři, Jirka uhádl, co lační fanoušci chtějí vidět. Jen jeho žena doma teskní po láskyplném objetí.

Polámaný, potrhaný a zakrvácený Jiří Langmajer, tak byl poslední měsíc viděn na sociálních sítích, kde umisťoval jedno video za druhým. 

Na prosluněných thajských plážích se mu ale naštěstí nic nestalo, jen práce maskérek byla tak dokonalá, že to opravdu vypadalo, jako by herec ztroskotal na opuštěném ostrově.

Společně s herečkou Janou Plodkovou natáčeli dlouhý měsíc u moře film Ostrov a oba vypadali tak autenticky, že by je kdekdo chtěl zachránit nebo jim alespoň vyrobit vor. Oba si natáčení dle Instagramu užívali dosyta a padli si do noty.

„Už je to dlouhé, stýská se mi po Jirkovi,“ řekla Adéla Gondíková v rozhovoru pro Expres. Zato Jiří vypadal, že si ty „prázdniny“ nemůže vynachválit, byť je tam pracovně.

Kvůli své nové roli se hodně „potil“, musel začít cvičit, protože ve filmu je často do půl těla. Vypasený trosečník by rozhodně vypadal velmi podivně.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:18 neděle 3. dubna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 16
  • 12
  • 10
  • 4
  • 4