Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Krampol bilancuje svůj nejhorší rok: Šíří o mně, že mám rakovinu. Covid by byl fatální

  Letos několikrát skončil v péči lékařů. Nedávno se dokonce psalo, že byl na pokraji smrti a měl tvrdit, že už by chtěl zemřít a mít ode všeho pokoj. Moderátor a herec Jiří Krampol (85) Expresu přiznal, že má za sebou hodně těžké období a pustil se do velmi upřímného bilancování roku 2023. „Pro mě to byl jeden z nejhorších roků mého života. Byl jsem nedávno na rentgenu plic. Někdo rozšířil zprávu, že mám rakovinu. Doktoři nechtějí, abych chodil mezi lidi. Covid by pro mne mohl být fatální,“ svěřil se mimo jiné Krampol.

  S Jiřím Krampolem jsme se potkali na natáčení silvestrovského speciálu televize A11, kde oblíbený bavič točil scénku se svou kolegyní Zuzanou Bubílkovou.

  Krampol, kterého dlouhodobě trápí problémy s kolenem, přijel na vozíku. Jinak ale působil, že je ve skvělé náladě a v rozhovoru pro Expres.cz se pokusil zhodnotit svůj rok 2023.

  „Pro mě to byl jeden z nejhorších roků mého života,“ řekl na úvod Krampol, který v nedávné minulosti několikrát skončil v péči lékařů a údajně byl jeho stav velmi vážný.

  „Mám chronický zánět průdušek a tím, jak jsem sportoval a jezdil k moři, tak jsem to nezaznamenal. Já v zimě nastydl a od té doby se to vracelo, protože jsem normálně pracoval. Bylo to strašné. Byl jsem třikrát v nemocnici. Já do nemocnice musím docházet někdy kvůli těm průduškám a oni pak říkají, že už se zase dusím, umírám, loučím se životem a podobné kraviny,“ okomentoval spekulace Krampol.

  „Někdo dokonce rozšířil zprávu, že umírám na rakovinu plic. Já ale shodou okolností byl před deseti dny třikrát na rentgenu, takže jestli mají zájem, tak oni jim ten rentgen klidně ukážou, dávám jim plné svolení. Jsem starý, plíce nemám v pořádku, jako zamlada, mám blbé průdušky a blbě dýchám,“ dodal Krampol, kterému doktoři doporučili, ať tráví většinu času doma.

  „Doktor mi doporučil, abych nechodil nikam do divadel či na nějaké srazy, kde je hodně lidí, protože kdybych dostal covid, tak by to mohlo mít fatální následky. Respektuji to a nikam nechodím,“ dodal Jiří Krampol.

  Jiří Krampol s Tomášem Magnuskem

  Moderátor a herec se vyjádřil také k tomu, že jeho dobrý kamarád Karlos Vémola byl nedávno nařčen z údajného týrání zvířat. Krampolův názor na tuto kauzu se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie