Dádu znám od šestnácti, chci ji mít! Krampol poslal Slováčkovi jasný vzkaz

Oslava Jiřího Krampola (79) se nezadržitelně blíží a s ní i den, kdy se na jedné akci zřejmě potkají Dáda Patrasová (62) a Felix Slováček (75). Oba manželé totiž obdrželi pozvánku, přestože si Felix výslovně nepřál, aby jeho žena na akci dorazila. Krampol si však stojí za svým: „Je to moje oslava a chci je tam oba!“

Herečka Dáda Patrasová se v rozhovoru pro Expres.cz rozpovídala o tom, že aktuálně řeší téměř každou událost, na kterou jí přijde pozvánka. Nerada by se totiž na veřejnosti potkala se svým mužem Felixem Slováčkem a jeho milenkou Lucií Gelemovou. 

Když se tedy začalo mluvit o oslavě Jiřího Krampola, která je již další týden, nevěděla, zda na ni dostane pozvánku, protože Slováček je jedním z účinkujících. 

Krampol však manželské spory neřeší, a proto když Dádu viděl na akci v italském butiku, přispěchal k ní s pozvánkou. 

„Dádu znám od šestnácti let. Je to moje skvělá kamarádka, která na mých narozeninách samozřejmě nesmí chybět. Chci ji tam mít, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je to moje oslava, o hostech si tedy rozhoduji sám. Jak se mezi sebou s Felixem domluví, je jen na nich. Já se budu těšit na oba,“ uvedl pro Expres.cz Krampol, který se mezi manžele nechce plést.

„Je to opravdu jejich věc, nejsem jejich rozhodčí,“ dodal s tím, že nechápe, proč by měl mít Felix s Dádou problém. 

Teď je tedy jen na nich, jak se k celé věci postaví. Patrasová totiž se svým mužem nemá jediný problém, zatímco Felix řeší, jak to vymyslí se svým doprovodem, tedy Lucií Gelemovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:56 6. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  78
 • Haha
  41
 • Trapas
  31
 • Cože
  16
 • Tvl
  13
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat