Krampol o sporu Drobného s Gottem: Nechápu Milana, že napadá Ivanu! Karel s ní je šťastný

Herec Jiří Krampol (80) je dlouholetý kamarád zpěváka Karla Gotta (79). Ten se teď rozhádal s kolegou Milanem Drobným (74) a sám herec nechápe, jak k tomu mohlo dojít. Co si o celé kauze, kdy Drobný obvinil Gottovu ženu Ivanu, že manžela bije, myslí?

Herec Jiří Krampol kvůli své nemocné manželce Hance nezažívá zrovna nejlepší období. Strachuje se o zdraví milované osoby, ale i tak se snaží normálně fungovat, a dokonce sleduje, co se kolem něj děje, co zrovna hýbe českým showbyznysem. 

Teď ho zarazila kauza, která se děje kolem kamarádů Karla Gotta a Milana Drobného. Právě druhý zmíněný zpěvák vypustil v knize Náš Karel do světa informaci, že Karlova manželka Ivana má být dominantní, a dokonce má manžela bít!

„On to všechno způsobil Olda Havránek (bývalý řidič Karla Gotta, pozn. red.), který za mnou přijel, že je sám nemocný, vypadá to s ním špatně, a přísahal mi, že Ivana Karla mlátí a že jsem jediný, kdo s tím může něco udělat. Tak jsem podle toho reagoval a strhla se tahle mela,“ řekl na svou obranu Milan Drobný v rozhovoru pro deník Blesk.

A protože s Jiřím Krampolem patří mezi dlouholeté kamarády Karla Gotta, toto obvinění ho nenechalo v klidu.

„Nechápu, co se kolem Karla děje. Já ho znám od jeho sedmnácti let. Nikdy jsem nepoznal férovějšího člověka, nikomu by neublížil, ale zároveň nevěřím tomu, že by se od ženy nechal mlátit,“ říkal pro Expres herec naštvaně. 

Krampol prostě nemůže pochopit, proč se Milan takto postavil proti Karlovi. Sám slavnou rodinu navštěvuje a nevidí tam sebemenší problém.

„Občas se s Karlem scházíme, přijde mi v pořádku, šťastný, že má ženu, která ho má ráda a stará se o něj. Je rád, že má rodinu, hlavně ty děti, které ho nabíjejí energií,“ povídal herec dál.

Karel Gott s Jiřím Krampolem.

Karel Gott s Jiřím Krampolem

Sám s Karlem prožil dost divokých mejdanů, hodně afér, které nikdy nespatřily světlo světa, protože v té době byli gentlemani a o špatných věcech se na veřejnosti nemluvilo.

„Gott byl vždycky velkým gentlemanem. Razil heslo, že se na veřejnosti musí chválit, když si to myslí, a chválou nešetřit. Ale když se mu něco nelíbilo, nechal si to pro sebe, nechtěl nikomu ublížit. Proto ho lidi tolik milují,“ uzavřel vyprávění Jiří.

Herec doufá, že se kauza nepodepíše na už tak křehkém zdraví zlatého slavíka, kdy takové veřejné tahanice mu rozhodně nepomohou. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat