jít naiDNES.cz

Krampol se pustil do Ulice a Ordinace: Nechápu nekonečné seriály, ani nevíte, koho hrajete

Nekonečné seriály typu Ulice či Ordinace v růžové zahradě hýbou Českem a přitahují čím dál tím více diváků k televizním obrazovkám. Což nechápe herec Jiří Krampol (80), který už pár nabídek na účinkováních v takových projektech odmítl. Proč má tak vyhraněný postoj? Co na ty seriály říká?

Herec Jiří Krampol jde i přes svůj věk z práce do práce a rozhodně se do důchodu nechystá. Za práci je rád nejen kvůli penězům, ale také kvůli psychickému i fyzickému zdraví. Natáčení ho udržuje v životní pohodě a přijde si chtěný.

V čem by ale rozhodně nechtěl účinkovat, jsou dnes tolik moderní nekonečné seriály, kdy nikdy nevíte dne a hodiny, co se s vaší oblíbenou postavou stane.

„Vždyť ani nevíte, do čeho jdete. Nevíte, jaká ta postava je, jaká bude za čas, když se to píše za pochodu. To se mi nelíbí, proto bych do toho nešel. Vždyť je to občas blábol, protože se během pěti minut může někdo rozejít, dát dohromady a třeba umřít,“ rozpovídal se Jiří pro Expres. 

Ten už dostal pár nabídek na natáčení takového seriálu, ale vždycky to odmítl, protože je to proti jeho přesvědčení. Chce točit projekty, u nichž ví, jak jeho postava dopadne.

Herec se udržuje v kondici pravidelným cvičením.

Herec se udržuje v kondici pravidelným cvičením.

„Vždyť se dá natočit i hezký seriál. Já jsem v jednom hrál, v seriálu Život je ples, který byl plný výborných herců, spíše starších, a jakou to mělo sledovanost. Nebylo tam tisíce dílů a věděli jsme předem, jak to dopadne, to byla hezká spolupráce. Těch teď ale bohužel moc není,“ postěžoval si.

Jiří Krampol doufá, že lidé se budou dívat i na něco jiného než na nekonečné seriály, kde se mění děj za pochodu. Nechce nikoho hanit, kdo tam hraje, chápe, že herci potřebují peníze, ale u něj by tvůrci nepochodili. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  79
 • Trapas
  50
 • Haha
  40
 • Tvl
  23
 • Cože
  21
 • Sladký
  20
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat