Jenom kouřila a přestala jíst. Krampol promluvil o manželce, která po kolapsu skončila na JIP

Hanka Krampolová je v kritickém stavu. | foto: Tilen Vajt, Jiří PitrofExpres.cz

Prášky, alkohol, psychiatrická léčebna a teď jednotka intenzivní péče. Důsledkem silného kouření a anorexie manželka Jiřího Krampola (79) zkolabovala a v nemocnici bojuje o život. Nám se podařilo spojit se s manželem Jirkou, který se slzami v očích prohlásil: „Hanička je na tom strašně špatně. Už mě k ní nepustí!“

Hanka Krampolová má třicetiprocentní šanci na přežití. Tuto informaci Blesku oznámil manažer Jiřího Krampola Miloš Schmiedberger. Kriticky stav své ženy nám potvrdil sám herec.

„Má zesláblý organismus. Bál jsem se, aby to s ní nešvihlo, tak jsem zavolal sanitku a odvezli si ji do nemocnice,“ svěřil se Expresu zdrcený Krampol, který měl během hovoru doslova na krajíčku. „Pochopitelně že se o ni bojím. Strašně. Navíc když nemám o jejím zdravotním stavu žádné informace. Má strašně zesláblý organismus. Když ji vezli do nemocnice, tak byla při vědomí, ale nevím, jak je na tom dneska a jak reaguje,“ vysvětlil Krampol, podle něhož za kritický stav jeho ženy nemůže alkohol.

„Ona už vůbec nepila. Poslední měsíce jenom nealko pivo. Problém byl v tom, že nepila, ale jenom kouřila. Když totiž kouříte jednu za druhou, tak nemáte chuť k jídlu,“ dodal Krampol.

Ten podle svých slov nesmí svou ženu v nemocnici navštívit. „Doktorka mi řekla, abych tam nechodil. Nevím proč, ale nesmím tam,“ sdělil nám. Podle Krampola je aktuální stav jeho ženy jenom důsledkem zranění, která se jí v minulosti přihodila.

„Když čtyři roky ležíte doma s rozdrcenou nohou, kolenem a ramenem, tak to vaší psychice nepřidá. Ona na život doslova rezignovala. Nejedla a jen kouřila. V posledních dnech téměř nemluvila,“ uzavřel herec.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:53 2. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  92
 • Tvl
  50
 • Cože
  31
 • Haha
  26
 • Super
  22
 • Sladký
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat