Neriskuje příliš? Krampolová jenom týden po propuštění z nemocnice zase v baru!

Manželka herce Jiřího Krampola Hana opět zkolabovala. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Čtyři týdny strávila Hanka Krampolová v nemocnici ve vážném stavu, protože kvůli nechutenství zhubla na čtyřicet kilo. Již je ale týden doma a vypadá mnohem lépe. Po relaxu u kadeřníka dokonce vyrazila s manželem na koncert zpěváka Radima Flendera. Proč si ho ale neužila podle svých představ?

Hanka Krampolová měla ve středu svůj den. Jen několik dní poté, co byla propuštěna z nemocnice, vyrazila do salonu krásy. Dala českému Belmondovi slib, že začne pravidelně dbát o svůj zevnějšek, a nutno říct, že po několikahodinové proceduře přímo zářila.

Úprava vlasů ale nebyl jediný plán, který Krampolovi měli. Večer společně vyrazili na koncert společného kamaráda Radima Flendera. Paní Hanka, která by se do konce života neměla dotknout alkoholu, si tak vyzkoušela, zda vydrží být v klubu a nepít.

„Byla jsem dneska v kadeřnictví a moc jsem si to užila. Byl to neskutečně příjemný relax,“ svěřila se Krampolová Expresu a hned nás informovala, že se alkoholu ani nedotkla.

„Vůbec nepiju a moc nekouřím. Vadí mi, že se zde nekouří, ale nechce se mi chodit nahoru po schodech,“ vysvětlovala Krampolova žena, která před hospitalizací údajně vykouřila až sto cigaret denně a neodpustila si další ani po propuštění z nemocnice. Dnes jejich počet razantně snížila.

„Za dnešek jsem měla sedm cigaret a tři si ještě dám. Přemýšlím ale, že přejdu na elektronické cigarety,“ svěřila se.

Zrovna včera důvod ke kouření určitě měla, cestou na koncert se po krátké době znovu stali účastníky autonehody. Náraz byl dokonce tak silný, že se Krampol ve voze měl uhodit do hlavy a chvíli byl prý i malátný.

„Naštěstí se nic nestalo, takže jsme si večer mohli užít. Už to ale vypadalo, že pojedeme do nemocnice. Tentokrát s Jiříčkem,“ prozradila Krampolová.

Té jsme se zeptali, zda začala konečně jíst. „Ano. Dneska jsem toho snědla opravdu hodně. Večeřela jsem přímo tady,“ pochlubila se nám Krampolová, kterou sice lékaři zachránili od nejhoršího a prošla proměnou v salonu krásy, stále je ale dost pohublá a má propadlé tváře.

Komentáře