Krampol o nemocné manželce a léčbě: Hanička blázní z toho nicnedělání

Jeho žena sice leží na jednotce intenzivní péče, kde skončila kvůli podvýživě, on se přesto vydal na křest alba zpěváka Radima Flendera. A Jiří Krampol (80), který Expresu prozradil aktuální zdravotní stav své ženy, pro to má jednoduché vysvětlení. Doma by podle svých slov zešílel!

Loni spolu oslavili stříbrnou svatbu a za několik dní se chystali na vytouženou dovolenou u moře, všechny plány ale museli záhy změnit. 

Hana Krampolová totiž před několika dny skončila s vážnou podvýživou na jednotce intenzivní péče a lékaři jí podle dostupných informací dávali třicetiprocentní šanci na přežití.

Její zdravotní stav byl dokonce tak vážný, že ani Krampol k ní neměl několik dní povolené návštěvy. V pondělí odpoledne nakonec manželku viděl a byl spokojený. „Dneska jsem za ní byl a vypadá dobře. Mluví naprosto normálně, není z ní troska,“ svěřil se herec, který si z nemocnice odnesl dobré zprávy.

„Řekli mi, že ji za tři dny pustí. Domů ale nepůjde. Ještě bude muset podstoupit nějaká vyšetření, aby se zjistilo, co jí je. Nejspíš ji pošlou na neurologii,“ prozradil nám herec.

Toho jsme se zeptali, zda nepřemýšlel, že kontaktuje psychiatra. A jeho odpověď nás překvapila. „K psychiatrovi dneska chodí každý. Když jste čtyři roky doma se zlomenýma rukama a nohama, někde se to musí projevit,“ začal Krampol znovu s obhajobou své nemocné ženy s tím, že k odborníkovi chodila před třemi lety.

„Řekl jí, že ta změna osobnosti je z nečinnosti. Když je člověk doma, nemá žádnou činnost a na nic se netěší,“ vysvětlil herec.

Proč si jeho žena nesehnala nějakou práci, která by ji naplňovala? Prý za vše může bolavá ruka, koleno a noha, uzavřel herec.

Co Jiřího Krampola drží při životě a proč svou ženu nedonutil k jídlu, když viděl, že mu chřadne před očima? To si poslechněte ve videorozhovoru.

Fotogalerie

Komentáře