jít naiDNES.cz

Chová se normálně? Hana Krampolová poprvé od pobytu na psychiatrii mezi lidmi

Jiří Krampol vyvedl manželku po nemoci opět do společnosti. | foto: Herminapress

Jiří Krampol vyvedl čtyři měsíce od kolapsu manželku do společnosti. Vše nasvědčuje tomu, že se její zdravotní stav lepší. Ještě koncem prázdnin si přitom herec stěžoval, že kvůli její indispozici nemůžou naplno žít společenským životem. Přestála Hana tuto zkoušku?

Koncem června zastihla veřejnost šokující zpráva. Manželku Jiřího Krampola Hanu museli hospitalizovat na psychiatrii. Špatně zkombinovala alkohol spolu s léky na bolest a na spaní. 

Nepřidala jí ani nedávná Krampolova dopravní autonehoda a nucené vystěhování z bytu v Pařížské.

Počátkem září známý herec tvrdil, že se její zdravotní stav rapidně zlepšil: „Teď třeba po letech Hanka konečně zase čte, chová se normálně, je na tom o 70 % líp.“

Nejvíc Jiřího na celé situaci ovšem mrzelo, že se ocitnul mezi dvěma mlýnskými koly. Nechtěl opouštět manželku a nechávat ji doma samotnou, zároveň ovšem toužil chodit do společnosti. 

Hanka přechází do domácího léčení.

Hana Krampolová v červenci při přesunu do domácího léčení.

„Štve mě, že nemůžu třeba někam jít. Ona mi samozřejmě říká: ‚Prosím tě, běž tam.‘ Jenže když tam jdeš jednou dvakrát a všichni se tě ptají: Kde máš ženu? No ona je nemocná... A bavit se někde, zatímco doma někdo naříká, to je takové chucpe,“ postěžoval si na Frekvenci 1.

O dva měsíce později se rozhodl manželku vyvést na křest  publikací o Belmondovi, kam se Hana vnesla s úsměvem na tváři. 

Nabrala zpět nějaké to kilo a vypadala šťastně, že se může opět účastnit společenského života. Stejně jako její manžel. 

Ten celé léto usiloval o její psychické zotavení. Bral ji například do kaváren poblíž jejich bytu na Staroměstské. Tak snad to přineslo své ovoce. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:45 2. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  2
 • Tvl
  2
Komentáře