Hana se už má lépe, ale domů ještě nepůjde: Co bude Krampolová absolvovat?

Do hercovy tváře se vryly problémy, které zažíval se svou ženou. | foto: Profimedia.cz

Přestože Jiří Krampol (80) téměř před dvěma týdny tvrdil, že jeho ženu do tří dnů pustí domů s tím, že potřebuje „jenom“ výživu, nestalo se tak. Zdá se, že zdravotní stav Hany Krampolové je vážnější, než by se mohlo zdát. Zdroj blízký herci nám prozradil, jak to s Krampolovou manželkou právě teď vypadá.

Od kolapsu Hany Krampolové uběhly téměř tři týdny a podle všeho byl její zdravotní stav velmi vážný. Teď už by na tom manželka oblíbeného herce měla být podstatně lépe, jak nám řekl zdroj z Krampolova okolí.

Má se lépe. Je na jiném oddělení. Jiří chodí každý den na návštěvu a jinak se věnuje divadlu a natáčení nového filmu. Hanka tam bude ještě nějaký čas, musí projít zdravotní kúrou,“ prozradil redakci Expres.cz zdroj.

Před bezmála třemi týdny Hana Krampolová zkolabovala a byla hospitalizována. Ona na život doslova rezignovala. Nejedla a jen kouřila. V posledních dnech téměř nemluvila, má strašně zesláblý organismus, řekl nám tehdy Jiří Krampol. Jeho žena totiž dlouhodobě trpí nechutenstvím, kvůli čemuž skončila na kapačkách.

Týden nato už herec tvrdil, že jeho žena je na tom mnohem lépe. „Zesláblý organismus. Potřebovala do nemocnice, tak jí dali výživu, nějaké kalciovky. Má absolutní nechutenství. Ona už dávno nepije, to jsou nesmysly. Když si sedla, vykouřila několik cigaret za sebou. Musí přijít na příčinu,“ sdělil Expresu před deseti dny herec s tím, že jeho ženu mají za tři dny pustit. 

To se ale nestalo, a jak nás informoval zdroj, Krampolova manželka potřebuje na zotavení mnohem více času. Jak nedávno uvedl sám Jiří Krampol, nejedná se totiž jen o tělesné zdraví, ale především o to psychické. Jak známo, tělo a duše jsou propojené nádoby.

Ve všem by Haně Krampolové mohl prospět letní pobyt v Tunisku u moře, kam by ji rád vzal manžel Jiří Krampol.  

Komentáře