Dělal jsem si falešné naděje, Hančin stav se lepší pomalu, stýská si Krampol

Hana Krampolová zůstává v nemocnici, její stav se lepší velmi pomalu, posteskl si Jiří Krampol. | foto: Profimedia.cz

Jiří Krampol (80) aktuálně nezažívá zrovna šťastné období. Byl se sice podívat na jednotce intenzivní péče, kde je hospitalizována jeho manželka Hana (57), další návštěvy mu ale lékaři nedoporučili. „Hanka se nesmí rozrušovat,“ posteskl si herec a moderátor, jehož manželka se v nemocnici dostává z totálního selhání organismu.

„Její stav je zatím neměnný. To víte, to se nespraví za pár dní, její stav se zhoršoval několik let,“ povzdechl si Jiří Krampol v rozhovoru pro deník Blesk. Jeho manželka prý už dlouho nejedla, jen kouřila a postupně upadala do letargie. 

Při pondělní letmé návštěvě byla manželka rozmrzelá. „Je naštvaná, že tam je, ale já jí řekl, ať je ráda, že ji dají dohromady,“ dodal s tím, že ji čeká ještě dlouhá cesta uzdravení.

V této souvislosti zmínil i možnou hospitalizaci, a sice v léčebně, kde se specializují na depresivní stavy. Právě ty podle něj mohou stát za tím, že jeho milovaná choť rezignovala na dění kolem sebe.

„Řekli mi, že ji za tři dny pustí. Domů ale nepůjde. Ještě bude muset podstoupit nějaká vyšetření, aby se zjistilo, co jí je. Nejspíš ji pošlou na neurologii,“ prozradil Expresu před nedávnem herec, který tehdy ještě žil v naději, že manželčino uzdravení půjde rychleji.

Co se jejího psychického stavu týče, odmítl, že by se v minulosti nepokusila své problémy řešit.

„K psychiatrovi dneska chodí každý. Když jste čtyři roky doma se zlomenýma rukama a nohama, někde se to musí projevit,“ začal Krampol znovu s obhajobou své nemocné ženy s tím, že k odborníkovi chodila před třemi lety.

„Řekl jí, že ta změna osobnosti je z nečinnosti. Když je člověk doma, nemá žádnou činnost a na nic se netěší,“ vysvětlil herec.

Komentáře