jít naiDNES.cz

Krampolovou pustili z nemocnice: Na cestě domů ji zajímala hlavně cigára

Hurá, jdu domů, hurá, cigarety! raduje se pohublá Hana Krampolová, která po boku manžela Jiřího Krampola opouští nemocnici na pražském Karlově náměstí. | foto: Koláž Expres.cz

Herec a moderátor Jiří Krampol (80) se dočkal a může si oddechnout. Milovanou manželku Hanku si po více než měsíci nejistoty a strachu mohl konečně odvézt domů. V nemocnici strávila celkem pět týdnů kvůli celkovému vyčerpání. To si přivodila poté, co téměř přestala jíst. Spíš než o jídlo se cestou domů zajímala o přísun kuřiva.

Bývalá učitelka v mateřské škole Hana Krampolová se do nemocnice dostala kvůli tomu, že téměř nejedla a jejímu organismu hrozilo celkové vyčerpání a s ním spojené komplikace.

Lékařům se naštěstí hercovu choť podařilo za pět týdnů dát do pořádku, přibrala údajně pět kilogramů, což je podle lékařů velký úspěch. Teď už bude záležet hlavně na ní, jak se k celé věci postaví.

„Těším se, že si ji dneska konečně odvezu domů. Už je na tom lépe, tak ji propustí,“ svěřil Expresu Jiří Krampol, kterému se viditelně velmi ulevilo. 

„Měli ji pustit v poledne, ale musela podstoupit ještě nějaká vyšetření, tak se to protáhlo,“ doplnil šťastný herec, který ale dobře ví, že paní Hanka ještě zdaleka nemá vyhráno. Bude ji muset hlídat, aby zase nesklouzla ke stereotypu, kdy její jedinou „stravou“ byla cigareta.

Tu si ostatně zapálila hned, jak opustila brány nemocnice. Cigaretu pustila až v momentě, kdy s manželem a kamarádkou dorazili k autu a ona ji musela v polovině típnout, s čímž se odmítala smířit. Taková škoda!

V nemocnici sice kouření zakázané neměla, přece jen ale svůj zlozvyk musela krotit. Nehledě na to, že na čerstvém vzduchu cigareta chutná úplně jinak než za branami nemocnice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:58 24. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Tvl
  27
 • Haha
  23
 • Super
  21
 • Cože
  16
 • Sladký
  14
Komentáře