jít naiDNES.cz

Nové zprávy z domu Jiřího Krampola: Hana se zlepšila, já ale nikam nemůžu

Stav Hany Krampolové se radikálně zlepšil. | foto: Profimedia.cz

Manželka Jiřího Krampola Hana se dlouhodobě potýká se zdravotními problémy, které vygradovaly letos v červnu, kdy museli Krampolovou převézt na psychiatrii. Zkolabovala. Herec teď otevřeně promluvil o jejím zdravotním stavu. Lepší se, ale ...

„Nikdo si nedovede představit, co to je být čtyři roky doma, mít bolesti a nemoct spát. To člověka změní. Najednou tě nebaví nic,“ tvrdí dva měsíce od převozu své manželky Hanky na psychiatrickou kliniku Krampol.

Problémy začaly hercově manželce před pěti lety, když jí zemřela maminka. To jí podlomilo psychické zdraví a nepřidala tomu ani následná operace ramene. Nastalo období několika zranění a užívání prášků na bolest.

Krampolová zůstala upoutaná doma a závislá na lécích. Nemohla spát a občas své nesnáze zapíjela vínem. Teď se zdá, že se dává konečně dohromady.

„Teď třeba po letech Hanka konečně zase čte, chová se normálně, je na tom o 70 % líp,“ tvrdí Krampol.

Ten se snaží alespoň čas od času s manželkou chodit ven, příliš daleko od bytu v Kaprově ulici se však nevzdalují. Nedávno například společně vysedávali na zahrádce jedné z tamních kaváren.

Krampolovi a jeho ženě není do smíchu.

Krampolovi se snaží chodit společně mezi lidi, daleko od bytu se však nevzdalují.

Dlouhodobě nepříznivá situace však semílá i samotného Krampola.

„Štve mě, že nemůžu třeba někam jít. Ona mi samozřejmě říká: ‚Prosím tě, běž tam.‘ Jenže když tam jdeš jednou dvakrát a všichni se tě ptají: ‚Kde máš ženu?‘ No ona je nemocná... A bavit se někde, zatímco doma někdo naříká, to je takové chucpe (hebrejský výraz pro drzost či opovážlivost, pozn. red.),“ nechal se slyšet na Frekvenci 1 Krampol.

Jak se bude jejich rodinná situace odvíjet?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:15 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  29
 • Super
  17
 • Haha
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat