jít naiDNES.cz

Pojišťovna se cuká! Nechtějí za Hanku zaplatit, prý jestli nebyla nemocná, říká Krampol

Jiří je rád, že má svou ženu konečně u sebe. A mohli zajít k moři. | foto: Herminapress

Manželka Jiřího Krampola (80) Hana Krampolová (57) měla před pár dny kolaps na dovolené ve slunném Tunisku a skončila na jednotce intenzivní péče. Naštěstí o ni bylo skvěle postaráno. Měla k dispozici samostatný pokoj na soukromé klinice. Podle ředitele Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussamy Ben Yeddera vyšla péče o Hanku na několik desítek tisíc korun. Kdo to ale zaplatí? Na to jsme se zeptali přímo Jiřího Krampola.

Podle Jiřího Krampola je už vše vyřízené a vše tedy zaplatí pojišťovna.

„Neřekli mi, kolik to bude stát, pojišťovna se cukala, ale to se cuká vždycky. Ptali se, jestli nebyla (Hanka) předtím nemocná,“ řekl Expresu herec a moderátor, který se s Hankou vrací do České republiky ve středu.

„Je to ale v pořádku, zaplatil jsem velké pojištění,“ dodal ještě Krampol.

Konkrétní částku pojištění ale říct nedokázal. Částku nevím, o tyhle věci jsem se v životě nestaral,“ vysvětlil.

Od doktorů nedostala Hana Krampolová žádná konkrétní doporučení nebo diety. Na něčem by ale přece jen podle svého manžela měla zapracovat.

„Měla by se snažit více jíst. Snaží se, ale když nejíte dlouho, nemůže se zničehonic najednou cpát,“ uzavřel povídání o své ženě Krampol.

Kromě manžela Hanu přivítali i ředitel a manažer hotelu.

Kromě manžela Hanu přivítali i ředitel a manažer hotelu.

Hana Krampolová se svým mužem vyjela na dovolenou do Tuniska v polovině května. Společně tam vyrazili na soustředění finalistů Muže roku. Po pár dnech v tropickém ráji ale Krampolová zkolabovala. 

Podle ředitele Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussamy Ben Yeddera Krampolová přijela do Tuniska zesláblá

„Ve skutečnosti na tom nebyla až takto špatně. Sama mi popisovala, jak celý den zvracela, byla slabá a unavená. Řekl jsem jí, že není na co čekat, že je náš host a postaráme se o ni. Hned jsme ji vzali do nemocnice,“ popsal před časem Expresu Ben Yedder.

Pár dní po kolapsu už si ale Krampolová užívala se svým mužem u moře a zdálo se, že je zase vše, jak má být.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat