Nedokáže být doma sám bez nemocné ženy? Krampol obráží jeden večírek za druhým

Jiří Krampol dorazil na Vodka party s úsměvem na rtech. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt/Ladislav Křivan

Herec Jiří Krampol (80) by se ve svém věku neměl nervovat, stresovat a měl by více odpočívat. Jenže starost o nemocnou manželku mu asi nedá spát a doma se cítí bez ní osaměle. Že by proto obrážel všechny večírky, nebo to dělá pro přivýdělek, aby měl na Hančinu léčbu?

Herec Jiří Krampol to nemá vůbec jednoduché. Sice je oficiálně v důchodu, ale musí pracovat jako šroub i ve svém pokročilém věku, kdy musí živit nemocnou manželku a také zajišťovat chod domácnosti.

Proto bere každou nabídku, která se mu naskytne. Nejenže jde do každého pořadu, kam je pozvaný, ale také i na každou společenskou událost, na niž dostane pozvánku.

Že by byla motorem právě touha po penězích, aby mohl zajistit Hance kvalitní léčbu ze závislosti na alkoholu a aby začala zase jíst?

Za poslední dobu se totiž Krampol objevil na každé akci, kde se něco dělo. A rozhodně to nedělal zadarmo. Nebo peníze jsou pro něj druhotné a nedokáže být jen sám doma?

Nebylo by se čemu divit. Na manželku je hodně fixovaný, proto jí trpěl i její neřesti s alkoholem, cigaretami či různými prášky, nechtěl o ni samozřejmě přijít.

A teď bez ní musí být sám doma, protože Hana Krampolová (57) leží v nemocnici na JIP, kde lékaři bojovali o její život kvůli dlouhodobému hladovění, kdy údajně vykouřila i sto cigaret denně. Toto později Jiří Krampol vyvrátil jako lež a za jejího strůjce označil manažera Miloše Schmiedbergera.

Nicméně sám doma se evidentně necítí nejlépe, že by ho těžké období vyhnalo do ulic a do baru, kde se konají party, aby na celou komplikaci nemyslel? Potkali jsme ho jen během tohoto jednoho týdne na dvou akcích, kdy na té poslední už byl i usměvavý a uvolněný a na Vodka party se opravdu bavil.

Vypadalo to, že už si alespoň trochu dokáže popovídat s přáteli a myslet i na něco jiného než na svou nemocnou ženu.

Komentáře