Ten ale zestárl! Sešel Jiří Krampol kvůli problémům s manželkou?

Do hercovy tváře se vryly problémy, které zažíval se svou ženou. | foto: Profimedia.cz

Před očima přímo chřadne. Dříve vitální herec Jiří Krampol (80), který chodil pravidelně cvičit a dbal o svou figuru, zestárl natolik, že už ho nikdo nemůže poznat. Může snad za to divoký život vedle problémové manželky Hanky (58)?

Na svůj věk vypadal Jiří Krampol vždycky skvěle. Nikdo by mu netipoval, že už je skoro dvacet let důchodcem. Vždycky se tomu bránil, aby doma seděl a luštil křížovky.

Chodil cvičit do posilovny, kde si pořádně „nakládal“, žil zdravým životním stylem, mladší kolegové mu dodávali energii. Věk si prostě nepřiznával.

Ale za poslední dobu se dost změnil. Jako by už to nebyl ten usměvavý Krampol, který hýří vtipem za každých okolností. Najednou je z něj opravdu ten klasický stařec.

Co se s ním stalo? Asi se mu vryly do tváře problémy za poslední dobu, co se kolem něj a jeho ženy Hany Krampolové událo.

Problémová manželka se nebála přihnout si, což ještě kombinovala s léky na uklidnění a na bolest. Herec si s mladší partnerkou užil své.

I když to na sobě nechtěl nechat dát znát, ty probdělé noci a stud za to, co Hana opět provedla, se někde projevit musely. Najednou už to není ten usměvavý kulturista, ale dědeček, který patří na houpací křeslo.

Život se s hercem opravdu nemazlil a vypadá to, že to jen tak nekončí. Jeho žena teď zkolabovala, protože přestala jíst a jen kouřila sto cigaret denně a pila pivo.

Jiří Krampol místo toho, aby měl klid, musí teď být (opět) tou největší oporou své ženě a do toho vydělávat peníze, aby mohl platit nájem a mít finance i na péči pro Hanu.

Komentáře