jít naiDNES.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na roztrhání a fanynky ho uhánějí. A nejen ony, Jiří asi nečekal, že bude muset čelit i nevhodnému zájmu mužů.

Vypracované tělo, upravené oblečení, sexy kukuč, to je přesně Muž roku 2018 Jirka Kmoníček, kterému se po vítězství v soutěži krásy naprosto změnil život. 

„Najednou jsem nakoukl do světa, který jsem do té doby neznal. Dělal jsem a stále dělám strojařinu a k tomu se najednou připojilo i chození přehlídek, obrážení barů se slavnými lidmi, dostal jsem se do celosvětové soutěže, kde jsem skončil na čtvrtém místě,“ rozpovídal se Jirka.

Nejenže dostal spoustu práce, co se modelingu týče, ale také nabídek na seznámení. Od té doby, co je Mužem roku, je zaplaven zprávami nejen od fanynek, ale i od mužů. 

„Začalo mi určitě psát více holek než dříve, i pár fotek poprsí jsem dostal. Na tyto zprávy vůbec neodpovídám, i když netvrdím, že mě to nepobavilo,“ povídal dál.

A nesvádějí ho i muži, když je to takový líbivý kluk?

Muž roku 2018 Jirka Kmoníček je stále nezadaný.

Muž roku 2018 Jirka Kmoníček je stále nezadaný.

„I muži píší, těm vůbec neodpovídám. Jeden mi dokonce poslal svůj penis, byl jsem z toho naprosto v šoku, myslel jsem, že mu půjdu rozbít pusu. Vyděsilo mě to,“ řekl pobaveně.

Rád si užívá veškerou pozornost, ale zase všechno má mít své meze. Na tu pravou teprve čeká a není vůbec vybíravý.

„Líbí se mi všechny ženy, krása je objektivní a mně se líbí víc starší. Jinak fakt vybíravý nejsem,“ dokončil vyprávění Muž roku. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 19. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  18
 • Super
  15
 • Sladký
  15
 • Cože
  13
 • Tvl
  9
Komentáře