Premium

Jaromír Jágr se zbavil synovce. Rodina pro něj není první, říká Kalla, naše vztahy jsou na nule

13. února
Ještě před několika měsíci byli nerozlučnou dvojicí. Kam šel Jaromír Jágr, tam ho následoval i jeho synovec Jiří Kalla. Jejich pouto bylo tak silné, že se zdálo, že Kalla byl spíše za syna. Dnes je vše jinak. Kalla v rozhovoru pro Expres řekl, že se bohužel se svým slavným strýčkem rozkmotřili. Jejich vztah je aktuálně na bodu mrazu a Jiří tvrdí, že si není jistý, že je pro Jágra rodina na prvním místě.

Synovec Jaromíra Jágra Jiří Kalla poskytl Expresu exkluzivní rozhovor, v němž tvrdí, že Jágr před svou vlastní krví upřednostňuje jiné, a naznačil, že to v jejich rodině vře. Vše začalo v posledních měsících, kdy měl Jágr Kallovi, který v jejich rodinném týmu Rytíři Kladno zastával post marketingového manažera, sdělit, že bude na slovo poslouchat člověka, jehož Kalla nechtěl sice jmenovat, ale tvrdí o něm, že mu byl proti srsti, protože ho jako šéfa nerespektoval.

Jelikož ho měli podle Kallových slov jistí lidé v klubu pomlouvat a roznášet o něm nepravdy, přestal mu jeho strýc Jaromír Jágr důvěřovat, a i proto se s týmem před časem rozešel.

„Ta ztráta důvěry nebyla z mé strany, ale ze strýcovy strany. Každý se na to může koukat jakkoliv, ale myslím si, že rodina je to nejcennější, co máme, a myslím si, že je to nejvíc, čeho bychom si měli cenit. Pokud nevěříme rodině, komu bychom v dnešním světě měli věřit?“ ptá se sám sebe v rozhovoru Kalla.

Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s iDNES Premium.

Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.

Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 neděle 13. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 116
  • 59
  • 40
  • 32
  • 28
  • 22
Komentáře