jít naiDNES.cz

Jiří Kajínek vzkázal svým kritikům: Žádný z těch srabů za mnou nepřišel!

Jiří Kajínek má za sebou svou první autogramiádu. Akci předcházely protesty proti vydavateli prostřednictvím sociální sítě. Přesto si pro podpis od doživotně odsouzeného vraha přišly stovky lidí. A Kajínek svým kritikům sebevědomě vzkázal: Jste srabi!

Prezidentem Milošem Zemanem omilostněný trestanec Jiří Kajínek má sice mnoho příznivců, kteří mu život na svobodě přejí, řada lidí by ho ale ráda viděla znovu za mřížemi. A právě ti se ozvali, když se na sociálních sítích objevila zpráva, že se chystá autogramiáda reedice autobiografie Jiřího Kajínka, a vyhrožovali, že budou proti akci demonstrovat. A ačkoliv na samotnou akci dorazilo několik stovek fanoušků, z odpůrců nepřišel nikdo.

A právě těm se Jiří Kajínek vysmál. „Schovávali se. Chtěli demonstrovat, ale nikdo nepřišel. Oni jsou silní, když jsou anonymní. Plácají chytrosti. Když má ale dojít na činy, nic z toho není,“ svěřil se nám Kajínek, který doufal, že někdo z nich dorazí.

„Byl jsem zvědavý, jestli někdo dorazí a bude pokřikovat. O víkendu tam prý přišel jeden demonstrant a postavil se před knihovnu. Když se ho ale šli zaměstnanci zeptat, co tam dělá, utekl. To je vše. Lidi ale mají právo na svůj názor, do očí mi ale nikdo nic neřekne,“ říká Kajínek, který po dvouhodinové autogramiádě poskytl rozhovor nejen o svých pocitech z akce, ale hlavně zda již pociťuje závist, že si jako odsouzený vrah mohl pořídit vůz za půl druhého milionu korun, a zda se již stihl potkat s Vojtěchem Pokošem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:59 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře