jít naiDNES.cz

Nechci dopadnout jako ti staří ubožáci, co jejich ženy jen zdědí prachy, říká Jiří Helekal

Jiří Helekal v tom má jasno. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

„Mám jednu manželku a jsem jí padesát let věrný,“ to jsou slova, která se v českém showbyznysu tak často neslyší. Jiří Helekal je ale může vyřknout. Jaké je tajemství jeho vztahu a proč se směje svým kamarádům, kteří si na stará kolena berou o generace mladší krásky?

Na den, kdy se seznámil se svou manželkou Zdeničkou, si pamatuje dodnes. Stalo se tak v Bratislavě na Miss Ekonomie a upozornil ho na ni jeho letitý kamarád František Ringo Čech. 

„Moje žena se tam mihla, a přestože jsem byl na ty rostlejší typy a ona byla štíhlá, tak jsem zahořel láskou. V dubnu příštího roku to bude padesát let od svatby,“ pochlubil se hudebník, který sice přiznává, že někdy měl chuť podat žádost o rozvod, nikdy to ale neudělal a je za to rád.

„Nechtěl bych dopadnout jako spousta mých kolegů, kteří si v sedmdesáti nabrnknou mladou holku, pak jim praskají křečové žíly, a nedej bože, aby měli v těch letech děti. Je mi jich líto. Občas potkám kamaráda a ptám se ho, co mu je, že je takový ohnutý. A on, že má o třicet let mladší manželku. Na to jim vždy řeknu, že se neporadili se mnou. Ten pel lásky trvá nějakou chvilku a pak se to sleje v normální život, aby bylo na auto, na dovolenou, žena je nemocná, děti marodí. To krédo, že budu mít čtyři pět manželek, je naprd,“ říká zpěvák, který nechtěl přímo jmenovat. 

Přestože byl své ženě prý vždy věrný, přiznává, že se mu jiné ženy líbily.

Jiří Helekal se svou dcerou.

Jiří Helekal se svou dcerou

„Chlapi kolem čtyřicítky mají takové choutky. Nějaká holka se mi líbila. Vždy jsem si řekl: Jirko, neblázni, podívej se na ty ubožáky kolem sebe, jak to pak v sedmdesáti vypadá, manželka zdědí všechny prachy a má hned mladého partnera. Vždy jsem se rád vracel domů. Na to, aby si chlap užil sexu, tak stačí vzít peníze a jít do bordelu, kde si vybere z milionu holek, a nemusí se rozvádět nebo přicházet o kamarády, prachy a ideály,“ překvapil Helekal, proto neunikl dotazu, zda i on takto hasil své choutky.

„Nikdy v životě jsem to nedělal,“ odpověděl kategoricky Helekal, podle něhož je navíc dneska na podvádění špatná doba. 

„Když kdysi chtěl být chlap nevěrný, nikdo to nevěděl. Dneska, jak existují mobily, tak to už nejde. Nevěra na služební cestě ale není nevěra. Je to součást osobní hygieny. Já to ale nikdy nedělal. Kdybych to dělal, nebyl bych padesát let ženatý s jednou ženou,“ uzavřel Helekal.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat