Jiří Dvořák bude mít ve StarDance největší výhodu. Kvůli tomuto tajemství!

Jsou šance v taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu pro všechny stejné? Letošní ročník ukazuje, že doopravdy ne. Mezi amatéry se totiž dostal jeden profesionál. Ukázalo se totiž, že herec Jiří Dvořák před lety závodně tančil!

Když jsme před několika týdny dělali rozhovor s Jiřím Dvořákem o StarDance, přiznal nám lehkou taneční průpravu. I kvůli tomu podle svých slov hned několikrát účast v oblíbené taneční show odmítl. Již nám ale zapomněl sdělit, že nejde o zanedbatelnou zkušenost, ale že kdysi býval profesionálním tanečníkem společenských tanců.

„Společenský tanec miluju, ale když mě oslovili do soutěže StarDance, musel jsem to odmítnout právě proto, že bych měl výhodu, což mi připadalo hloupé. Na gymnáziu jsem totiž závodně tancoval,“ svěřil se webu Novinky.cz v roce 2013 Dvořák.

Dneska se to snaží se svou partnerkou Lenkou Návorkovou bagatelizovat. Když se jí redaktorka Super.cz před časem zeptala, jaký je oblíbený herec tanečník, jeho minulost profesionálního tanečníka oba zamlčeli.

„Jelikož chodil do tanečních, základy měl. Jen určitých tanců. Má strašně dobré cítění hudby a dobrou koordinaci. Takže tanečník je skvělý a ještě se bude zlepšovat,“ sdělila Návorková, která díky Dvořákovi kápla doslova na jackpot.

Honorář tanečníků a i VIP hvězd se odvíjí podle toho, kolika živých přenosů se zúčastní. A jelikož je Dvořák u divaček velmi oblíbený, díky své taneční minulosti je již nyní favoritem na celkové vítězství. Oba si tak mohou přijít na opravdu slušné peníze. U VIP tanečníků se říká, že jde o padesát tisíc za jeden živý přenos, honorář profesionálních tanečníků je o poznání menší, ale rozhodně ne zanedbatelný.

Výhodu jako Dvořák nemá ani Richard Genzer, který je zakládajícím členem taneční skupiny Uno. Je sice pravda, že má rytmus v těle, i tak se ale všechny tance bude muset učit od základu. Navíc je jako náhradník za Václava Koptu v časovém presu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:10 3. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  39
 • Cože
  16
 • Trapas
  15
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat