jít naiDNES.cz

Jiří Dvořák má s dcerou dokonalý vztah: Posílá mi fotky kluků ke schválení!

Herec Jiří Dvořák s dcerou | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Přestože Jiří Dvořák (52) platí už dlouho za uznávaného herce, účast a vítězství v taneční soutěži StarDance ho, co se týče popularity, posunula ještě o něco dále. Nebyl přitom jediný přímý přenos, kdy by ho z řad publika nepodporovala jeho krásná dcera Anna Dvořáková (17). Tu má z manželství s Barborou Munzarovou. Ačkoliv s dcerou delší dobu nežije, v rozhovoru pro Český rozhlas 2 prozradil, jak na tom s Aničkou je.

To, že mají děti z rozvrácených rodin pošramocený vztah minimálně s jedním z rodičů, zdaleka nemusí být pravda. Důkazem toho je herec a vítěz poslední řady StarDance Jiří Dvořák, který se svou dcerou dospěl tak daleko, že s ním Anna probírá své kluky!

„Musím říct, že máme s Áňou nádherný vztah. Když přijde řeč na kluky a na vztahy, tak mi všechno říká. Nám se s Barčou to podařilo udělat tak, že ona nám opravdu všechno říká a já řeknu všechno jí, chlubí se Jiří Dvořák v pořadu Blízká setkání Terezy Kostkové.

„Dospěli jsme tak daleko, že mi posílá i fotky kluků, kteří se jí líbí a ptá se mě, co na ně říkám. Beru to za obrovský úspěch, že máme takovou důvěru,“ pochvaluje si vztah s dcerou herec.

To, že si to Jiří Dvořák nevymyslel, potvrdila i sama Anička, o níž se mimochodem říká, že je podobná americké herečce Scarlett Johansson.

„Táta se mě vždycky zeptá: Co kluci? A já mu řeknu, jestli je nějaký na obzoru. Bojím se, že když si někoho přivedu domů, tak udělá takovou tu tátovskou věc, dá mu nějakou lekci a bude se ho vyptávat. Prý by mu ale jen vyhrožoval, že ho zabije, kdyby mi něco udělal,“ potvrzuje Anna slova svého otce. „Táta na mě byl vždycky strašně hodný,“ dodává.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 pátek 12. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Haha
  12
 • Trapas
  11
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 22. září 2019, svátek má Darina

jít naiDNES.cz