Do Public Interestu kromě Jiřího Bartošky a Jiřího Macháčka zamířili také designér Aleš Najbrt, jehož film Smetana nedávno dobyl česká kina. V partě nechyběl ani sochař Rony Plesl a přišel i Jiří Jírovec, jehož investiční skupina Rockaway vlastní většinový podíl v Karlovarském festivalu.
Klub Publicis je sice poměrně malý, ale vyhlášený, třeba takový Orlando Bloom v něm byl denně, když natáčel v Praze seriál Carnival Row. Bartoška ale má svůj stůl vždy volný. Šéf karlovarského festivalu vypadá výborně a zdá se, že úspěšně zotavuje z nemoci. Parta se usadila v Publicisu, ale netrvalo dlouho a párty se pořádně rozjela, jak dokládá video. Herec Jiří Macháček, který rovněž v klubu nechyběl, se totiž rozhodl zapařit na barovém pultu.
Slavná píseň Franka Zappy Bobby Brown je zjevně jeho srdcovka, protože vystřihl opravdu parádní kreaci. U Macháčka to není nic výjimečného, ví se o něm, že je to velký pařmen a má rád pořádnou zábavu. Ostatní účastníci si jej nahrávali na mobily, díky čemuž snímky unikly i na sociální sítě. Karlovarská parta si večer užila a Publicis všichni opustili v dobré náladě.
Fotogalerie |