Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hvězdy na prahu důchodu, které by stály za hřích: Která se líbí vám?

  Kteří slavní muži jsou těsně před důchodem stále k sežrání? | foto: Koláž expres/profimedia

  Je empiricky dokázáno, že zatímco ženám s věkem vyskočí na tváří nevzhledné vrásky, zapůsobí gravitace a všechno tak nějak povolí, muži vypadají mnohdy i na prahu sedmdesátky k světu. Představujeme vám proto pět nejvíc sexy samečků před důchodem, kteří stále stojí za hřích.

  Vladimír Kratina (64)

  Charismatický prošedivělý herec, kterého znáte například z Ordinace v růžové zahradě, vypadá navzdory svému přibývajícímu věku stále jako štramák. Ačkoliv se jeho bujná kštice barví do šeda a čelo zdobí pěkných pár vrásek, působí neuvěřitelně šarmantně.

  Vladimír Kratina s překrásnou dcerou Dominikou.

  Je podruhé ženatý a z obou manželství má tři krásné dcery.

  Jan Kanyza (68)

  Elegantní zarostlý gentleman s uhrančivým pohledem a okouzlujícím hlasem Jan Kanyza, který za mlada zářil například v seriálu Hospoda, má i přes svůj šedý vous stále něco do sebe.

  V Ordinaci v růžové zahradě si zahrál ředitele Hofmana a nejedna divačka mladší generace z něj šla do kolen.

  Kanyza je stále fešák.

  Na atraktivitě mu navíc přidává, že má přes 40 let stále tu samou manželkou, kterou je numeroložka Žofie Kanyzová (66). S tou má půvabnou dceru Báru.

  Jan Kanyza s manželkou.

  Kromě herectví se Jan věnuje také malířství, fotografování nebo dabingu. Propůjčil hlas například hollywoodskému fešákovi Georgeovi Clooneyomu.

  Jiří Bartoška (69)

  Nezměrnou dávkou sex appealu boduje u žen také okouzlující Jiří Bartoška. O jeho kouzlu vypovídají mnohé role milovníků, jako například ve snímku Líbáš jako Bůh, kde byl přímo k sežrání.

  Jiří Bartoška je na prahu sedmdesátky stále nesmírně sexy!

  Herec a zarytý kuřák prodělal zákeřnou rakovinu mízních uzlin, nemoc mu však našli včas, proto se díky intenzivní léčbě během roku 2015 dal dohromady a teď už je zase ve formě a naplno se věnuje své herecké profesi.

  S manželkou Andreou tvoří i po letech krásný pár.

  Juraj Kukura (69)

  O své půvaby s věkem nepřišel ani charismatický slovenský herec Juraj Kukura, kterého Češi znají zejména díky roli v legendární české komedii Trhák.

  Fešák Kukura po boku Hany Zagorové ve filmu Trhák z roku 1980.

  Herec si svůj věk navíc nehodlá připustit. Razantně odmítá dokonce i to, aby ho jeho vnučka oslovovala dědo. Stáří je tak pro Kukuru pojem, jehož význam je pro něj doposud zapovězen.

  Šarmantní Kukura se synem Filipem a manželkou Taťánou. .

  Petr Štěpánek (68)

  Mezi pohledné české herce patří i prošedivělý Petr Štěpánek, který se v červnu 2013 na stará kolena oženil a jeho chotí se nestal nikdo jiný než herecká kolegyně z Růžovky Zlata Adamovská.

  Štěpánek s manželkou Zlatou Adamovskou.

  Už v mládí byl považován za jednu z nejhezčích tváří herecké branže. Obsadili ho například i do role Jiříka v pohádce Zlatovláska z roku 1973.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 5:00 pátek 3. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • Super
   66
  • Tvl
   21
  • Trapas
   16
  • Haha
   15
  • Sladký
   14
  • Cože
   12
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...