jít naiDNES.cz

Jirešová a Dyk: ROZCHOD! Co se stalo?

Ivana a Viktor už nenachází společnou řeč. | foto: Herminapress

Manželství herečky Ivany Jirešové a muzikanta Viktora Dyka je v troskách. Oba víceméně potvrdili, že jsou od sebe. Může za rozpad vztahu někdo jiný?

Barmanka Lucie ze seriálu Ordinace v růžové zahradě je opět sama. Dneska již její expartner Viktor Dyk se svěřil, že nějakou dobu žiji odděleně. „Je to naše soukromá věc, ale máme teď období, kdy bydlíme od sebe,“ nechal se slyšet manžel Jirešové.

Podle něj ale nejde o trvalé odloučení, ale krátkou pauzu.

Fotogalerie

A zatímco Dyk prozradil alespoň něco, Jirešová byla skoupá na slovo. „Nezlobte se, ale o tom bych nerada hovořila. Zatím ne, mám k tomu jisté důvody,“ sdělila Aha! herečka.

Nutno ale podotknout, že jejich manželství již od počátku směřovalo k záhubě a to kvůli Dykově nevěře. Jenom tři roky po svatbě se totiž provalilo, že Jirešovou podvádí se zpěvačkou Zuzanou Mikovou.

A i když mu tehdy ještě herečka odpustila a zdálo se, že spolu zvládnou i nevěru, některé křivdy jsou prostě neodpustitelné.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:58 7. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  21
 • Haha
  12
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Trapas
  11
 • Sladký
  11
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře