Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Charlotte Štiková popsala poměry v rodině: Babička je zlá! Ta fotka? Strašná retuš

  Vztahy v rodině Štikových nejsou ani zdaleka ideální. Když si minulý víkend na pražském Staroměstském náměstí Monika (48) brala svého „zajíčka“ Petra Biniase (23), velkému dni své maminky nepřihlížela ani jedna z dcer. Charlotte Štiková (23) se nyní Expresu svěřila, že špatné vztahy má také s prarodiči z matčiny strany! Co si udělali?

  Dcery Ornella a Charlotte na svatbě Moniky Štikové chyběly, protože mají dlouhodobé spory se svou matkou. Kdo ale nechyběl, byli Moničini rodiče Jindřiška a Svatopluk Mikuškovi, jimž to spolu náramně slušelo.

  Zejména paní Jindřiška je ve svých sedmdesáti letech stále kočka a má figuru, kterou by jí mohly závidět i některé dvacítky!

  Jindřiška Mikušková je matkou Moniky Štikové.

  „Na svůj věk vypadá dobře, ale já se s ní nebavím,“ řekla Expresu Charlotte Štiková, která ještě dodala, že fotografie, již můžete vidět výše, je extrémně vyretušovaná a neodpovídá realitě.

  Se svou babičkou, která píše knihy a s manželem podniká v pohostinství, definitivně ukončila komunikaci zhruba před rokem.

  „Nemám na ni žádný kontakt. Nerozuměly jsme si spolu. Už to dál nešlo! Naše povahy se vůbec neslučují. Já jsem takový hodný člověk, ale ona je... No, úplně jiná,“ říká se smíchem dcera Moniky Štikové.

  „Jednu dobu jsme se bavily, když jsme byly se ségrou ještě malé, pak se babička přestala bavit s naší mámou. Po čase jsme se zase začaly bavit, pak zase přestaly a teď se s ní a dědou baví zase jen máma,“ dodává Charlotte.

  Jindřiška a Svatopluk rádi cestují po světě.

  Důvodem dřívějších sporů mezi Jindřiškou a Monikou je nejspíše fakt, že Jindřiška se Svatoplukem neschvalovali Moničina prvního manžela Michala. Zajíček Petr Binias, jenž je o 25 let mladší než Monika, je jim očividně mnohem sympatičtější.

  „V hlavě se mi honí tisíc myšlenek. Však jedna je ta hlavní: Ať jim to vyjde,“ uvedla Jindřiška na svém Facebooku po Moničině svatbě.

  Spokojená rodinka

  Matka Moniky Štikové, dnes už Moniky Binias, není pouze krásná, ale také velmi úspěšná žena.

  „Babička píše knížky a má nakladatelství ještě se svou druhou dcerou Lindou. S dědou podnikají, zásobují restaurace. Dodávají jim ovoce, zeleninu a další věci. Nikdy jsem se s nimi o tom ale nebavila,“ říká ke svým prarodičům „nejmladší Štika“, která lépe vychází s babičkou z otcovy strany.

  Jindřiška Mikušková v oddělení duchovní literatury

  „Ta je super, ale ta mámina strana je celá stejně chorá, jako je ona,“ pálí do svých příbuzných Charlotte.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 8:40 pátek 20. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   92
  • Trapas
   44
  • Super
   32
  • Tvl
   31
  • Sladký
   25
  • Cože
   18
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...