Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Slávisti ukázali svoje kočky! Staněk, Holeš a Souček vzali partnerky do kina, kdo dostal košem?

  Reprezentanti ukázali partnerky. Na premiéru dokumentu dorazili převážně...

  Reprezentanti ukázali partnerky. Na premiéru dokumentu dorazili převážně slávisté. | foto: Profimedia.cz

  Posezónní oslavy se jich netýkají, titul získali letenští rivalové. Část fotbalistů Slavie alespoň na chvíli přišla na jiné myšlenky v kině, na premiéře dokumentu Hrdí lvi: Postup, který mapuje úspěšnou cestu české reprezentace na blížící se Euro. Někdo vzal partnerky, jiní si museli vystačit sami.

  Na štiplavé setkání slavících sparťanů a smutnících slávistů nedošlo, byť má reprezentace největší zastoupení právě v těchto pražských klubech. Letenští totiž letěli slavit titul na společnou dovolenou v zahraničí.

  Dorazila tak pouze reprezentační část sešívaných. Nechyběl například gólman Jindřich Staněk, který Slavii posílil v zimě, když přestoupil z Plzně. A jaro se mu povedlo náramně.

  Jindřich Staněk s partnerkou Anetou

  Nebyl sám. Doprovod Staňkovi dělala půvabná přítelkyně Aneta, se kterou už nějakou dobu tvoří šťastný pár. Den předtím si dokonce zašli na finále hokejového mistrovství světa.

  Další, kdo si přivedl drahou polovičku, byl záložník či obránce Tomáš Holeš. Doprovodila ho manželka Monika, se kterou má dvě dcery.

  Tomáš Holeš s manželkou Monikou

  Se spoluhráči z reprezentace i bývalými klubovými parťáky se v Cinema City na Chodově potkal i Tomáš Souček. Ten už nějaký čas válí za londýnský West Ham. Na Slavii ovšem nedá dopustit a na poslední zápas sezony se byl osobně podívat.

  Tomáš Souček s manželkou Natálií.

  To někteří si museli vystačit sami. Například útočník Mojmír Chytil či stoper David Zima. A to i přesto, že Chytil právě v ten den zveřejnil několik zamilovaných fotek se svou kočkou Miladou. Fotbalový dokument ji zřejmě nelákal.

  Mojmír Chytil

  „Na hokejové mistrovství plynule naváže fotbalová horečka, protože mistrovství Evropy začíná už za pár dnů. Připravili jsme pro fanoušky film složený z unikátních záběrů, které normálně nemají šanci vidět. Uvidí, jak hráči i členové realizačního týmu prožívali jednotlivé zápasy a jak celou cestu kvalifikací vnímali,“ popsal ředitel komunikace FAČR Petr Šedivý, který je spolu s Tomášem Kalousem autorem snímku.

  Erich Brabec s manželkou

  „Podobných dokumentů přibývá a fanoušci je mají rádi. Tyto formáty přibližují fotbal divákům, proto jsme s přítomností kamery neměli problém ani my. Za chvíli vlastně ani nevnímáte, že vás někdo natáčí, rychle si zvyknete. Doufám, že se film bude fanouškům líbit a naladí je před startem Eura,“ uvedl kapitán reprezentace Tomáš Souček.

  Soutěžte o lístky na Votvírák s Expres.cz!

  Jestli fandíte pořádné muzice a super zážitkům, jste tu správně. Máme pro vás totiž soutěž o lístky na festival Votvírák! Každý den rozdáme sedmi šťastlivcům po dvou vstupenkách a na konci ještě vylosujeme ze všech soutěžících i výherce VIP vstupů. Soutěž běží jenom tenhle týden, tak se do toho pusťte a vidíme se na Votvíráku!

  SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

  Fotogalerie