Mrtvá expřítelkyně zanechala Jimu Carreymu vzkaz plný výčitek: Kokain, sex a nemoci!

Jim a Cathriona na fotce z roku 2012. | foto: Profimedia.cz

Expartnerka Jima Carreyho Cathriona White (+30), která před dvěma lety spáchala sebevraždu, zanechala slavnému herci vzkaz plný výčitek, který byl nalezen teprve nyní v rámci prošetřování soudního sporu mezi Carreym a rodinou zemřelé ženy. Co v něm stojí?

Cathriona White (+30), hollywoodská vizážistka, měla s Jimem Carreym velice komplikovaný vztah. Pár spolu randil již v roce 2013, ale záhy se rozešel poté, co Cathriona údajně chytila od Carreyho herpes, což však herec vytrvale popíral, a dokonce zaplatil své partnerce velké množství peněz, aby o tom již nemluvila, ta to však nedodržela. 

Když se v roce 2015 opět dali dohromady, nastalo mnoho potíží především proto, že Cathriona byla velmi křehká a emocionálně nevyrovnaná. Carrey nejprve uvažoval o sňatku s ní, ale poté si to rozmyslel, když přišel na to, že jeho partnerka o sňatku uvažuje spíše proto, aby získala americké občanství. Nabídl jí tedy, že si ji nevezme, ale pomůže jí zařídit povolení k trvalému pobytu legální cestou. 

Cathriona však zřejmě po svatbě přece jen toužila také z lásky, protože jí toto rozhodnutí Carreyho zlomilo, až nakonec její stavy vyvrcholily sebevraždou. Její rodina se dodnes snaží prokázat Carreyho podíl viny na její smrti a fakt, že to byl právě on, kdo jí nelegální cestou obstaral léky, kterými se poté předávkovala. 

Během vyšetřování byl nalezen zápis v ženině iPadu, adresovaný Carreymu. Byl plný výčitek. „Než jsem tě potkala, neměla jsem toho sice moc, ale měla jsem hrdost a byla jsem šťastná,“ vylévala si srdce Cathriona. „Seznámil jsi mě s kokainem, prostitutkami a nemocí,“ narážela Cathriona na nákazu virem herpes. „Přála bych si, aby sis s ostatními dívkami dával větší pozor a lépe se staral o svoje tělo, není to nic, co by mělo být bráno na lehkou váhu,“ stálo dále v dopise. 

Ať už jsou obvinění pravdivá, či nikoli, takový vzkaz ze záhrobí by nechtěl dostat asi nikdo! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Tvl
  12
 • Super
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Komentáře