Proměna dne: Jennifer Lawrence odložila pohřební róbu a září jako slunce

Jennifer Lawrence na premiéře filmu Rudá volavka doslova září ve zlatých šatech, zatímco na cenách BAFTA vypadá jako na pohřbu. | foto: Profimedia.cz

Miláček Hollywoodu, Jennifer Lawrence zazářila na londýnské premiéře filmu Red Sparrow (Rudá volavka), kam dorazila ve zlatavě blyštivých šatech a rozdávala úsměvy na všechny strany. Naproti tomu na udílení cen BAFTA se tvářila jako na pohřbu, což navíc podtrhla černou róbou.

Hrdinka Katniss z Hunger Games si na červený koberec londýnské premiéry Red Sparrow nakráčela v zlaté blýskavé róbě od Diora, která herečce jen decentně zakrývala poprsí. Herečka Jennifer Lawrence (27) tak měla co dělat, aby svůj téměř nekonečný výstřih uhlídala.

Jennifer se na premiéře evidentně dobře bavila, a jak je pro ni typické, smála se na všechny strany. Herečka, ačkoliv nepatří mezi tradiční krásky, si poměrně brzy získala srdce Hollywoodu, za což vděčí nejen svému smyslu pro humor a talentu, ale také trapasům, kterými je přímo pověstná. Jennifer se totiž opakovaně na červeném koberci natáhla tak, že buď zakopla, nebo si přišlápla šaty. Když si v roce 2013 šla pro oscarovou sošku za ženský herecký výkon v Terapii láskou, zavadila o obří diorovskou róbu a spadla na schodech, kam jí museli přijít na pomoc.

Záhadou tedy zůstává, proč se na udílení cen BAFTA černě zahalená Lawrence tvářila, jako by jí uletěly včely, když se den poté na premiéře Red Sparrow směje od ucha k uchu, což je pro ni celkem běžné. Že by „Me Too herečky“ kromě předepsané barvy šatů musely i okatě smutnit?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:02 20. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Haha
  4
 • Sladký
  4
Komentáře