Je tohle zásah vesmíru? Jennifer Aniston se rozvádí, Brad Pitt je také sám

Jennifer Aniston se bude podruhé rozvádět. | foto: Profimedia.cz

Rachel z Přátel to zase nevyšlo a podruhé se bude rozvádět. Víc než samotný rozchod ale všechny zajímá, jestli skončí zase v náručí hollywoodského super idola Brada Pitta.

Internet plní zprávy o druhém rozpadlém manželství herečky Jennifer Aniston (49), která před pár dny oslavila narozeniny. Se svým druhým manželem Justinem Therouxem (42) oficiálně oznámili, že s jejich manželstvím je konec, navzdory tomu, že zůstávají dál přáteli a rozchází se s „láskou“ a respektem jeden k druhému.

Dvojice spolu chodila od roku 2011 a v roce 2015 se do toho rozhodli „praštit“ a vztah zpečetili supertajným sňatkem, který proběhl v domě, kde spolu žili. Tento dům se herečka rozhodla prodat a není to poprvé, co prodává dům, který předtím pracně zrekonstruovala. Herečka je rekonstrukcemi a následnými prodeji domů totiž pověstná.

Po 2 a půl letech manželství jde dvojice od sebe, což sice dobrovolně ohlásili, aby zamezili zbytečným fámám a spekulacím bulvárních plátků, ale důvod rozchodu je nicméně nejasný.

Zatímco se zdá, že vztah s Therouxem, jenž je o 7 let mladší, prostě vyšuměl a sklouzl do přátelství, už se na Twitteru spřádají teorie o tom, že se dá Aniston znovu dohromady s Bradem Pittem (54).

Jejich vztah byl kdysi považovaný za snový (trval od roku 2000 do roku 2005, kdy Brad Pitt začal vztah s herečkou Angelinou Jolie, se kterou byl do roku 2016 a má s ní 6 dětí), a teď, když jsou oba bývalí manželé zase volní, by jim to leckdo přál.

Jak to ale všechno dopadne, ukáže teprve čas. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:07 16. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
Komentáře