Největší rozvod všech dob kvůli sexbombě? Tady nejde o miliony, ale o biliony!

Tenhle rozvod bude pořádně drahý. | foto: Profimedia.cz

Ve Spojených státech zuří rozvodová bitva, kterou historie zřejmě nepamatuje. Týká se totiž Jeffa Bezose (54), který se loni stal nejbohatším mužem světa. Bezos se v současné době rozvádí se svou manželkou MacKenzie (48). Majetek zakladatele a zároveň generálního ředitele společnosti Amazon se odhaduje na více než tři biliony korun. Zdá se, že brzy bude ale o něco chudší...

Americký bulvární magazín National Enquirer před časem informoval, že nejbohatší muž světa Bezos se má vídat s dlouholetou kamarádkou Lauren Sánchez (49). 

Časopis údajné milence dlouho sledoval a nastřádal několik jejich společných snímků, které dokazují, že Jeff Bezos s téměř padesátiletou sexbombou udržoval a možná stále udržuje intimní poměr, což pravděpodobně vedlo k rozpadu manželství.

Se svou ženou MacKenzie byl Bezos dlouhých pětadvacet let a mají spolu tři vlastní syny a jednu adoptovanou dceru.

Oba se nechali slyšet, že spolu prožili šťastný vztah a na rozvodu se dohodli společně. Do budoucna chtějí zůstat dobrými přáteli, a dokonce i obchodními partnery.

Jeff Bezos se svou ženou.

Jeff Bezos se svou ženou

O tom, jak se bude dělit obří majetek, kterým se Bezos pyšní, se zatím neví. Dá se očekávat, že levný rozvod to pro nejbohatšího muže světa rozhodně nebude.

Kromě sedmnácti procent akcií společnosti Amazon tento boháč vlastní také několik luxusních nemovitostí. Například dva obří domy ve Washingtonu, několik vil v Seattlu, byty v New Yorku nebo sídla v Beverly Hills a Texasu.

S touto sexbombou si měl Jeff začít.

S touto sexbombou si měl Jeff začít.

I přestože Bezos i jeho MacKenzie naznačují, že jejich rozvod proběhne v klidu a míru, dá se čekat, že nejbohatší muž světa již brzy o pár milionů (nebo spíše miliard) zchudne.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:31 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Sladký
  9
 • Super
  7
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat