jít naiDNES.cz

Těhotná Alagič poprvé ukázala bříško: Co tím sleduje?

Jasmina Alagič se poprvé pochlubila těhotenským bříškem. | foto: Instagram Jasminy Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič (29) už nějaký čas odráží dotazy týkajícího se jejího požehnaného stavu. Netrpěliví fanoušci už se nemohli dočkat snímků, na nichž bude patrné, že s partnerem Rytmusem (42) čeká svého prvního potomka.

„Baby boy loading,“ napsala ke snímku z šatny těhotná Jasmina Alagič a fanouškům spadl kámen ze srdce. Mnozí z nich už začínali nabývat dojmu, že moderátorka si své těhotenství snad jen vymýšlí.

Teď konečně mají důkaz o tom, že Alagič a Rytmus nelhali. Lásku sice dokazují na každém kroku, na druhou stranu raper už jednou svoje příznivce pěkně vypekl, když v rámci reklamní kampaně na žvýkačky oznámil fejkový rozchod s Darou Rolins.

I když Alagič fanouškům vyhověla a ukázala se jim (téměř) v celé své kráse, našli se tací, kterým to bylo málo. Představovali si zřejmě, že těhotenství automaticky znamená, že přiberete třicet kilo a budete vypadat jako dodávka.

Jasmina si naštěstí ze škarohlídů nic nedělá, ostatně u nedávné fotky v tygří kleci pohrozila, že případné kritiky a mentory rovnou pošle do propadliště dějin, požehnaný stav si totiž chce užít.

Fotka s bříškem jí kromě palců nahoru a přejících komentářů může přinést také vítanou spolupráci. Ne snad že by raper nebo ona málo vydělali a třásli se na každý barter, na druhou stranu věci na miminko se vždycky hodí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:45 7. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Haha
  21
 • Sladký
  19
 • Super
  17
 • Cože
  16
 • Tvl
  16
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat