Hlavička Rytmus ve válce s Markízou. Má to jeden háček. Jeho Jasmina dostala v televizi stopku!

Raper Rytmus je ve válce s nejsledovanější slovenskou televizí! Když svou milovanou Jasminu Alagič požádal o ruku, k příspěvku oznamujícímu to na Instagramu připsal: „Nekraďte mi fotky, vy kokotkovci.“ Ačkoliv to měl být jen vtip, TV Markíza příspěvek i se sprosťárnou odvysílala. Rytmus se za to televizi vysmál a televizní stanice už na prostořekého rapera povolala právníky.

Málokdo by tušil, že z tak romantické záležitosti, jakou je žádost o ruku, se nakonec vyklube skandál, lépe řečeno „kanál“.

„Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se tak v bosenské Tuzle, okolo půlnoci, na jejím oblíbeném místě. Do poslední vteřiny netušila, že prsten jsem od čtvrtka nosil u sebe,“ napsal si na sociální síť Rytmus

Jako by to takhle nestačilo, Vrbovský přes fotku napsal velkými písmeny: „Nekraďte mi fotky pro vaše plytké články, vy kokotovci.“ A právě tento příspěvek i s nápisem pak odvysílala TV Markíza v pořadu Teleráno.

Když si moderátoři Telerána sprostého nápisu všimli, nedokázali skrýt údiv. Daro Richter na nápis jen opařeně zíral, moderátorka Adriana Poláková vyprskla smíchy. A právě to nahrálo raperovi do karet, když moderátorův výraz hned okomentoval po svém. 

„Nedělej pí*oviny, nebo ti vrazím facku z obou stran, až ti hlava ulítne, ty darmošlapko,“ napsal raper k Richterovi.

Na svůj Instagram pak Vrbovský ještě vložil fotku s vysíláním Telerána, opět s vulgárním komentářem: „Odteď už na každé fotce na Markíze. Elegantně jsem s vámi vyjebal!“ To už překročilo všechny meze, a tak televize do případu zapojila právníky.

Televize Markíza se absolutně distancuje od vulgárních a agresivních projevů pana Vrbovského, kterými se prezentoval v návaznosti na použití fotografií zveřejněných na jeho veřejném profilu. Způsob, jakým zaútočil na naše moderátory, považujeme za neadekvátní a jsme připraveni podniknout další právní kroky. Portál Markiza.sk použil materiál zveřejněný na veřejném profilu pana Vrbovského v souladu s právními předpisy,“ vyjádřila se TV Markíza.

Jako by nestačilo, že si tak Rytmus sám zavařil, ale především do toho zatáhl i svou snoubenku Jasminu Alagič, která s televizí Markíza spolupracuje. Balkánská kráska na Markíze dostala příležitost moderovat SuperStar nebo účinkovat v show Tvoje tvář má známý hlas.

Na nějaký čas o ní nebudou psát a ani ji nějak promovat,“ prozradil deníku Plus jeden deň zdroj. Je tak možné, že kvůli Patrikově nevhodným vtipům přijde Alagič o některé pracovní příležitosti.

Rytmus tak zase všem předvedl, jak se nechová dospělý člověk s nadhledem. V první řadě by si měl uvědomit, že fotky, které vkládá na Instagram, jsou veřejně dostupné. Nejedná se tedy o žádnou krádež, jak kontroverzní raper tvrdí.

Pokud Patrik Vrbovský nechce, aby média jeho fotografie z veřejných sociálních sítí používala, bude si je muset ukládat jen do rodinného alba.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:06 9. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  68
 • Trapas
  36
 • Super
  15
 • Tvl
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  10
Komentáře