Alagič a Rytmus září štěstím s miminkem: Jak je důležité míti Rogera!

Rytmus obdivuje synka Jasmininy sestry Alexandry. Už za pár měsíců takhle bude chovat svého prvního potomka, generálka se vždycky hodí. | foto: Instagram Jasminy Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič (29) je štěstím bez sebe! I když si na první dítko musí ještě nějaký ten pátek počkat, sestra Alexandra má pár měsíců náskok a syn se jí před pár dny narodil. „Jsem teta,“ rozzářila se těhotná slovenská hvězda, která miminko vzápětí předala svému snoubenci Patriku Vrbovskému (42). Do té doby, než se jim potomek narodí, mají doma malého Rogera...

„Jsem teta. Nezmůžu se na více slov, snad jen, že jsem nekonečně šťastná a miluju celou svoji rodinu a našeho nového člena,“ rozplývala se Jasmina Alagič nad snímkem syna své sestry Alexandry.

„Přejeme krásnou neděli s bratranci v bříškách,“ napsala koncem února Alagič ke společné fotce se svou milovanou sestrou. „Chci vám poděkovat za přání ke jmeninám. Já sama pořádně ani nevím, kdy je mám. Nepřeju si víc, jen aby byli chlapci zdraví, vždyť já všechno ostatní mám,“ rozněžnila se.

Rytmus sice snímek s miminkem na svůj Instagram nedal, tam si jede pořád na vpravdě zápasnicko-raperskou nótu, bylo ale na první pohled patrné, že mu je v roli hodného strýčka skvěle a těší se, až takhle bude v náruči chovat svého syna.

Na jeho příchod se Jasmina poctivě připravuje a neponechává nic náhodě. „Jsem ráda, že doma Rogera konečně mám. Je to úžasná, malá, tichá, designová čistička vzduchu, kterou jsem zapojila hned po příchodu domů. A už po dvou dnech cítím rozdíl,“ pochvaluje si moderátorka nový přírůstek do rodiny.

„Alergie je otravná, ale díky Rogerovi nemusím brát žádné léky a jsem bez obtíží,“ rozzářila se „Alergič“.

Komentáře