jít naiDNES.cz

Alagič to nevydržela: Prozradila pohlaví miminka i termín svatby s Rytmusem

Moderátorka Jasmina Alagič (29) zažívá nejšťastnější období svého života. Našla osudovou lásku, rapera Patrika Vrbovského (42), s nímž čeká dítě. Jeho pohlaví také slovenská hvězda prozradila světu, aby předešla nejrůznějším spekulacím. Při té příležitosti se pochlubila i tím, že se už brzy stane vdanou paní.

„Se synem v bříšku,“ napsala na svůj instagramový profil bez okolků Jasmina Alagič. Na rozdíl od svého přítele Patrika Vrbovského tak učinila bez doprovodných výhrůžek a vulgárních vzkazů.

„Dělat tajemnou ohledně pohlaví miminka mi přijde zbytečné, i když nestojím o články v souvislosti s těhotenstvím. Pochopila jsem, že je lepší jít cestou menšího zla a raději jít s kůží na trh dřív, než zavdám příčinu k nějakým spekulacím,“ nechala se slyšet slovenská moderátorka.

„Už dávno vím, že Instagram živí lidi okolo nás víc než nás samotné, ale jsem šťastná a hrdá budoucí máma našeho malého bengora, a proto stejně jako bych to udělala před lety, udělám to i teď. Pořád jsem to já,“ doplnila Alagič, která aktuálně zažívá nejhezčí období svého života.

„Kdyby mi někdo před rokem řekl, že touto dobou budu tolik zamilovaná, že si svůj život nebudu moct představit bez tebe, že ve mně bude růst naše milované my a že za pár měsíců budeme mít společné příjmení, odkážu ho rovnou na psychiatrii,“ nechala se slyšet Jasmina, která se už brzy stane paní Vrbovskou.

„Pojď se nechat unášet spokojeným životem,“ napsala pod fotku, na níž pózuje jako anděl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:06 17. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  36
 • Trapas
  25
 • Tvl
  22
 • Haha
  19
 • Cože
  13
 • Sladký
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat