Alagič apeluje na Rytmuse a Rolins: Lidé vás pochopí i bez zbytečných slov

Jasmina Alagič se poměrně decentním způsobem vložila do kauzy Dary a Rytmuse. | foto: Koláž Expres.cz

Když se dva perou, třetí se směje. Dara Rolins (45) a Patrik Vrbovský (41) se sice „perou“ jen na sociálních sítích, Jasmině Alagič (29) ale moc do smíchu není. Slovenská moderátorka vyzývá ke klidu zbraní, byť jen verbálních. Uvádět každé své slovo na pravou míru, není podle ní ta nejlepší cesta.

„Nech je, ať si píšou scénáře o tobě bez tebe na míle vzdálené pravdě. Nech je. Protože podstatu, kterou nosíš v sobě, časem každý uvidí. Bez zbytečných slov a vysvětlování tě pochopí,“ napsala Jasmina Alagič na sociální síť.

Rytmusova přítelkyně se mnohem raději než na žabomyší války, slovíčkaření a mazání fotek nebo písniček soustředí na příjemnější věci, které život přenáší.

„Všechno nejlepší mé nejlepší sestře na světě! Mít sestru je největší dar, nejlepší kámoška, nejupřímnější druhé já, díky kterému nikdy, nikdy, NIKDY (ani kdybys na chvíli chtěla) nebudeš sama,“ napsala Alagič své sestře Alexandře.

„Čeká nás úplně nová etapa díky tobě a mimi, co v tobě roste. A já už se nemůžu dočkat a slibuju, že budu nejlepší tetkou Jasminou, jakou jen budu umět být,“ přiznala nenarozené miminko, které už teď miluje stejně jako jeho maminku.

Možná by to Rytmuse mohlo inspirovat k tomu, aby energii, s níž neúnavně na síti uvádí všechno na pravou (rozuměj svoji) míru, přetavil do něčeho smysluplnějšího. A je úplně jedno, jestli to bude štípání dříví, nebo založení rodiny...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:27 9. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Haha
  16
 • Super
  14
 • Tvl
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat