Pohřeb Jaroslava Šmída. Zdrceného partnera utěšovala Betka Stanková!

21. listopadu 2017
Rodina a přátelé se naposledy rozloučili s hercem Jaroslavem Šmídem. Ten minulý týden podlehl oboustrannému zápalu plic a celkovému selhání organismu. Do obřadní síně v jeho rodné Třebíči se s ním přišlo rozloučit několik desítek lidí!

Náhlá a hlavně velmi nečekaná smrt hlavního hrdiny z filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů šokovala nejen jeho přátele, ale i fanoušky. Ti se s ním dneska přišli rozloučit do obřadní síně na hřbitově v Třebíči.

Na poslední rozloučení s oblíbeným hercem, který doplatil na neustálé přecházení nemocí, dorazili i kolegové z branže. „Byl to výjimečný člověk s velkou duší. Budu na něj vždycky vzpomínat v dobrém,“ neudržel slzy herec a moderátor Mirek Šimůnek, který patřil mezi nejbližší přátele Jaroslava Šmída.

A nebyl rozhodně jediným pražským hercem, který se do Třebíče vydal. Se svým kamarádem se přišli rozloučit i Michal Dlouhý, Eva Decastelo, Ondřej Kepka, Lucie Polišenská, Jana Šulcová, Patricie Solaříková, Tomáš Krejčíř, Dominika Kadlčková, Michaela Kuklová a těsně před začátkem obřadu dorazil i režisér Zdeněk Troška. Na místě byl i jeho životní partner Bohumil.

Toho utěšovala herečka Betka Stanková.

Poslední rozloučení Jaroslava Šmída trvalo téměř tři čtvrtě hodiny a na konci se herec dočkal svého posledního standing ovation. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 21. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 9
  • 7
  • 7
  • 7
  • 5
  • 3
Komentáře